רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 איך לבחור רואה חשבון


איך בוחרים את משרד רואה החשבון המתאים עבורכם?

 

בחירה נכונה של רואה החשבון שילווה אתכם ואת ניהולו השוטף של העסק שלכם הוא הבסיס להצלחה, לא כל רואה חשבון יודע ומסוגל לשלוט על עסקים גדולים – ולכן חשוב מאוד לבחור את איש המקצוע בקפידה כך שתשללו את האופציות שאינן רלוונטיות ותתמקדו רק ברואי חשבון עם ניסיון ורזומה גבוה ככל האפשר. תפקידו המוגדר של רואה החשבון הוא לייצג את העסק אל מול רשויות המס בישראל, מדובר בפרוצדורה לא פשוטה הדורשת מיומנות וניסיון – חוסר ניסיון מצד רואה החשבון שלכם עשוי לעלות לעסק שלכם ביוקר.

קבלו המלצות וחוות דעת

"אין חכם כבעל ניסיון" זהו אחד המשפטים שאמורים ללוות אתכם כאשר אתם מחפשים רואה חשבון לעסק שלכם. המלצות של בעלי עסקים אחרים או כל אדם אחר על רואה חשבון יכולים להוביל אתכם אל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. רואה חשבון טוב נמדד בפעולה, ואם תקבלו המלצה על רואה חשבון כזה או אחר ככל הנראה מדובר באיש מקצוע ממולח אשר מכיר את העבודה ויוכל לייצג אתכם ואת העסק שלכם בצורה נאמנה ולתרום לכם מהניסיון שלו.

השתמשו בכלי החיפושים העומדים לרשותכם

האינטרנט הוא הכלי הטוב ביותר למצוא משרד רואה חשבון שיכול להתאים לצרכים שלכם. הזנה פשוטה של מילות המפתח הרלוונטיות יעמידו לרשותכם רשימה ארוכה של רואי חשבון שככל הנראה עונים על הצרכים שלכם באופן מושלם. כמובן שגם בעת חיפוש באינטרנט עליכם להפעיל שיקול דעת ולסנן את רואי החשבון שאינם מגיעים עם הרזומה שאליו הינכם מכוונים, אך מודבר בנקודת פתיחה טובה שבסופה תוכלו לבחור באופציה האולטימטיבית מבחינתכם.

משרד קטן או משרד גדול?

הכמות של רואי החשבון הקיימת בשוק הינה גדולה מאוד, זוהי אחת מהסיבות לכך שהבחירה יכולה להיות קשה במיוחד. משרד רואה חשבון קטן לעסק קטן? זוהי אחת מהגישות שאיתה הולכים בעלי עסקים רבים, אך היא לא בהכרח נכונה. אומנם משרד רואי חשבון קטן יספק לכם אווירה אינטימית ויחס אישי אך הרמה היא לא בהכרח הרמה אליה אתם שואפים. מוטב כי תבחרו את רואה החשבון שלכם על פי הניסיון והרזומה שלו ולא על פי גודל המשרד שיש ברשותו. אם תצליחו להשיג רואה חשבון מיומן ומקצועי עם משרד קטן זה בונוס רציני, אך גם רואה חשבון מיומן שמטפל במספר רב של לקוחות יוכל לפנות לכם את הזמן הנדרש ולספק לכם את כל התנאים לשקט הנפשי שלכם אל מול רשויות המס.
 

לא צריך לבחור - פשוט צרו קשר כבר עכשיו וקבלו את היעוץ המתאים עבורכם.

 
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק