רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 אישור רואה חשבון
 

דף הבית >> אישור רואה חשבון

אישור רואה חשבון עפר חן משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
רואה חשבון עפר חן - אישור רואה חשבון.
רוצים רואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן אופטימלי,רוצים יעוץ עסקי על הקמת עסק או חברה?
רואה חשבון לשירותכם עכשיו רק השאירו פרטים למעלה ואנו נחזור אליכם עם תשובות.

אישור רואה חשבון נועד ברוב המקרים על מנת להצהיר או להגיש בקשה לאחד מהגופים הממשלתיים במדינה, אישור רואה חשבון מהווה אסמכתא המאשר את רף ההכנסות השנתי\החודשי של העסק – ובכך בעצם הוא מקנה את החותמת המקצועית שחסרה לכם. ברוב המקרים אישור רואה חשבון אמור להיות מסופק על ידי רואה החשבון שמולו העסק או החברה שלכם מתנהלת או התנהלה ברוב השנה המדוברת.
 
 

זמינים עבורכם  - השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

אישור רואה חשבון על הכנסות

יחודו של משרד רואה חשבון  המנוהל ע"י עפר חן הוא במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח,ובמידת הצורך גם אישור רואה חשבון בהתאם לצורך -  אשר תחסוך ממנו  את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לו השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני :052-8654444

במה אנו יכולים לעזור לכם?

איך רואה חשבון יכול לעזור לעסק שלך ? נדרשים בהגשת אישור רואה חשבון לבנקים על הכנסות?
באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד כזה שהינו בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? איך ניתן למנף את עסק שלכם ללא הוצאות  שיווק ופרסום משמעותיות ? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנק ואילו אישורים נדרשים?

צריכים אישור רואה חשבון למשכנתא? אישורי הכנסות ועוד? צרו עמנו קשר.


רואה חשבון - עוד הרבה מעבר לאישורים :

בדיקת כדאיות כלכלית
ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - שינוים קטנים בעסק ארוך טווח?  עשו זאת נכונה.
ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏ לניהול תזרימי נכון כולל הקמת קו אשראי.
רארגון לעסקים בקשיים.

עוד שירותים עבורכם : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.
פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
 רואה חשבון עפר חן עוסק גם בתחומים הבאים על בסיס יום יומי .

ניהול חשבונות  ,הכנת מאזנים למע"מ ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
אישור רואה חשבון  - מקבלים לקוחות חדשים משרד הראשי של עפר חן רואה חשבון מחכה לפניתכם
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות ושרות ברמה הגבוהה ביותר

קטעים מאמרים /טיפים ועוד מחשבות וידע שהועלו לאתר פרי עטו של רואה חשבון עפר חן

"לכולנו יש חלומות, לכולנו יש שאיפות, לכולנו יש רצונות ולרובנו הגדול יש מחסום בלתי עביר להפוך את החלום למציאות.

למה?

הרי בחלום שלי הכל מסתדר כמו שאני מתכנן, התהליך מתקדם לפי לוח הזמנים שקבעתי לעצמי, המוצר שלי הוא הצלחה, יש לו היתכנות עסקית גדולה מאד. בכל זאת ולמרות כל זאת אני לא מצליח לעבור את שלב החלום ולהתחיל את שלב ההגשמה או יותר נכון, לעשות את הצעד הראשון.

ישנם מחסומים פסיכולוגיים, רגשיים, סביבתיים, משפחתיים ועוד שאר תירוצים. כולם תירוצים נכונים ואמיתיים אבל לא עוזרים לי לקבל את ההחלטה.

השיטה שלי היא מאד פשוטה- קפוץ למים הקרים ותתחיל לשחות מהר כדי להתחמם.

ישנם שחיינים בודדים אשר מצליחים לחצות את תעלת למנש בשחיה. המדובר במרחק של למעלה מ- 30 ק"מ, מים קרים מאד, זרמים מכל הכוונים, גלים בלתי צפויים ותנאי מזג אויר משתנים בפתאומיות. אחת הדרישות העיקריות משחיין שכזה היא קיום מצבורי שומן ורזרבות מספיקות בגוף כדי לשרוד את המאמץ העילאי הזה.

 

t

לכן, רוב השחיינים שצולחים את התעלה בשחיה הינם אנטיתזה לדמות הספורטאי כפי שאנו מכירים והמדובר באנשים רגילים, חלקם עם עודף משקל ורחוקים מחיי הספורטאי המקצועי אלא אנשים רגילים כמוני וכמוך. ההבדל היחיד הוא בכח הרצון וההחלטה שגמלה בליבם לבצע את האתגר הכמעט בלתי אפשרי ולעמוד בו בהצלחה.

אז כמו אותו שחיין (להזכירך, אדם רגיל כמוני וכמוך) אשר קופץ למים הקרים לקראת אתגר בלתי אפשרי הכל נמצא בראש והיתר מגיע אחר כך.

אם אני בטוח ומאמין ברעיון שלי ובחלום שלי, כלום לא יעצור אותי מלהגשים אותו.

יש להניח שאתקל במכשולים ידועים או בלתי צפויים, לעיתים יהיה לי כל כך קשה עד שארצה לזרוק הכל לפח, להרים ידיים ולהתייאש, לכעוס על עצמי למה בכלל התחלתי את ההרפתקאה הזו וכו'. אבל יש להניח באותה מידה שיהיו רגעים של הצלחה והתעלות מעבר לציפיות, יקרו מהלכים חיוביים שיוכחו לי שלא טעיתי ויהיו לי הצלחות כמו שציפיתי.

הכל לא ידוע וכלום לא מובטח.

רק דבר אחד ברור, אם לא אנסה, לעולם לא אדע ותמיד אחיה עם התסכול המנקר בראש שלא הגשמתי חלום שיכול היה לתת לי כוון אחר לחלוטין בחיים

החלטה היא הצעד הקשה ביותר, הביצוע הוא כבר תוצאה של החלטה שקיבלתי ולי אין ספק שאוכל לבצע כל החלטה שקיבלתי בחיים!

אני כאן כדי לעזור לכם להפוך את ההחלטה למציאות."

לעבור את שלב החלום -  לדף המאמר - פרי עטו של רואה חשבון עפר חן.

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק