רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 אתר רואי חשבון
 

דף הבית >> אתר רואי חשבון

אתר רואי חשבון


 עפר חן משרד רואי חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444


 
רואה חשבון עפר חן - שירותי ראיית חשבון איכותיים עם אתר רואי חשבון.

אתר של רואי חשבון יכול לספר הרבה עליהם, כיום האינטרנט הפך להיות אחד מהכלים המשמעותיים ביותר לפרסום וחשיפה. באינטרנט ניתן למצוא כל פרט מידע רלוונטי, כך שאם בעבר הייתם חייבים להגיע לפגישת ייעוץ – כיום תוכלו לבחור רואה חשבון על סמך אתר האינטרנט שלו בלבד.
 

זמינים לשירותכם - השאירו פרטים לקבלת תשובות.

 

אתר רואה חשבון - על מה ולמה

אתר עבור משרד רואי חשבון שבניהולו של עפר חן  בא לידי ביטוי בעיקר ביכולות לספק שירות כללי הכולל מידע מקיף אודות שירותים ותחומי השירות של רואי חשבון. אתר רואי חשבון איכותי יוכל לספק מידע מקיף אודות כל תחום ראיית החשבון כולל אפשרות יצירת קשר לקבל מידע נוסף קונקרטי.

ליצירת קשר טלפוני :052-8654444

השירותים שלנו עבורכם - עם אתר איכותי ועשיר

איך אנו יכולים לעזור לעסק שלכם? דפדפו בדפי האתר ומצאו את המידע לו אתם זקוקים.

באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד כזה שהינו בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? איך ניתן למנף את עסק שלכם ללא הוצאות  שיווק ופרסום משמעותיות ? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנק ואילו אישורים נדרשים? איך מתנהל עוסק מורשה ומה יתרונות של עוסק פטור? מה דרך העבודה הנכונה מול רואה חשבון ועוד נושאים רבים ומגוונים.

 

רואה חשבון - מידע מקיף באתרנו בנושאים הבאים:

עוסק מורשה
עוסק פטור
אישור  וניהול פנקסי חשבונות
מלכ"ר ועוד

עוד שירותים עבורכם : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.
פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
אנו עוסקים גם בתחומים הנ"ל ומספקים שירותים בתחומים:

ניהול חשבונות  ,הכנת מאזנים למע"מ ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
אתר רואי חשבון  -  רואה חשבון מחכה לפניתכם.
למידע ,צרו קשר וקבלו תשובות ושירות 

קטעים מאמרים /טיפים ועוד מחשבות וידע שהועלו לאתר פרי עטו של רואה חשבון עפר חן

ניהול נכון של תזרימי מזומנים בעסק יכול להיעשות את ההבדל בין עסק מצליח יותר לבין עסק מצליח פחות. רואה חשבון הוא האיש שאחראי על ניהול תזרים בעסק והוא האיש שאמור לכוון אתכם כיצד לשפר או לאזן את המצב הפיננסי. רצוי מאוד לערוך סימולציה או הערכה של מצב התזרים בעסק בכל תקופה של זמן קבוע מראש, כך תמיד תישארו עם יד על הדופק ותוכלו לשים לב באופן מידיי להידרדרות או חוסר יציבות של העסק או החברה שברשותכם.

מהו תזרים מזומנים בעסק?

תזרים בעסק הוא בעצם סיכום סך הפעולות העסקיות של העסק בין אם הן מוגדרות כפעולות מוצלחות שלכם או פעולות קצת פחות מוצלחות. ניהול תזרים בעסק בצורה נכונה אמור להעמיד לכל בעל עסק מראה אל מול הפנים, ואף להדליק נורות אזהרה בעת הצורך, כך אתם תהיו אלה שמנווטים את הסירה העסקית שלכם, ולא נסחפים מכל מערבולת שעשויה לצוץ משום מקום.
חוסר ניהול נכון של תזרים בעסק יכול להביא אתכם למצב שבו לא תוכלו לבצע מספר פעולות בסיסיות לכל עסק - הזמנת סחורה מספקים, תשלום משכורות ובונוסים לעובדי החברה וחוסר יכולת להרחיב את פעולות החברה בין אם מדובר בפעולה צפויה או בפעולה חדשה. מצד שני, רואה חשבון אשר מנהל תזרימי מזומנים בעסק בצורה נכונה יכול להביא לכך שהחברה שלכם תצליח לקיים את עצמה בצורה ראויה – לא תרגישו הגבלה על שום פעולה עסקית, ותוכלו להמשיך ולהרחיב את פעולות החברה בכל רגע נתון.


לדף המאמר -תזרימי מזומנים - פרי עטו של רואה חשבון עפר חן.

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק