רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 הנהלת חשבונות און ליין נתניה
 

דף הבית >> הנהלת חשבונות און ליין נתניה

הנהלת חשבונות און ליין נתניה משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236
 
רואה חשבון ליד הבית  שירותי ראיית חשבון מקיפים לעסקים.

הנהלת חשבונות און ליין נתניה מיועדת לכל סוגי העסקים והחברות, כיום ניתן להחליף את רואה החשבון בהנהלת חשבונות אינטרנטית אשר מציגה את כל המידע אונליין. לרוב הנהלת חשבונות און ליין תהיה זולה יותר בצורה משמעותית מאשר הנהלת חשבונות רגילה שאומנם התרגלנו אליה עד כה אך היא לא בהכרח טובה יותר. שירות רואה חשבון בשר ודם יוכל לספק שירות מקיף הרבה יותר וכמובן שבעל נגיעה אחרת לחלוטין בכל עניין לגופו.

רואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יוכל לתנהל באופן אופטימלי, בדרך אישית, מקיפה וכמובן בעלת ליווי צמוד וייעוץ אישי - רואה חשבון מהווה את הפתרון הטוב ביותר.
למידע נוסף ושירותי חשבונאות לעסקים פנו אלינו.
 
 

זמינים עבורכם  - השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

הנהלת חשבונות אונליין - האם תתאים לעסק שלכם?

ייחודו של משרד רואה חשבון המספק שירות ראיית חשבון מקיף ואישי בא לידי ביטוי  במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח ובנוסף בהתאמה אישית לסוג השירות לו הוא נדרש. במקרים מיוחדים ניתן גם לשלב מספר יועצים לקבלת מענה אופטימלי.

ליצירת קשר טלפוני :072-3935236

 


רואה חשבון - עוד הרבה שירותים נוספים  :

שירותי תיאום מס
ליווי פיננסי מקיף
הלוואות וקוי השראי חוץ בנקאיים.
רענון תהליכי חשבונאות לעסק.

עוד שירותים נוספים הניתניםאצל רואה חשבון שלא תמיד נמצאים און ליין :מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.
פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236

 
 
 
הנהלת חשבונות און ליין נתניה  -   רואה חשבון מחכה לפניתכם
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות 

קטעים מאמרים /טיפים ועוד

הרעיון הבשיל, קרם עור וגידים, יש כבר מתווה מוכן של התהליך, ברור לי מה השוק ולמי אני פונה, אני כבר יודע מהם הצעדים שעלי לנקוט ואיזה שלבים מתוכננים להמשך.
זה הזמן לשבת ולרשום את הדברים על נייר. לרשום מבחינתי זה לקחת דף נייר חלק, לאחוז בעט ולכתוב. כן ממש לכתוב במו פעם, לא להעלות על קובץ וורד,
לא להכין עדיין טבלאות אקסל, לא להכין מצגת פאואר פוינט, אלא לכתוב, למחוק בקו עבה ולתקן שגיאות, לכתוב ברור ומובן כדי שאצליח להבין מה רשמתי ולמה התכוונתי.
הסיבה שאני מתעקש על כתיבה היא מאד פשוטה - דרך הכתיבה (אצלי לפחות) הדברים נצרבים בדיסק הזכרון אצלי במוח,
היד האוחזת בעט ומתעייפת מהר מהפעולה הלא שגרתית מזכירה לי להתמקד ברישום מדוייק ותמציתי של הנושאים ולא להתפזר לכל מיני מקומות,
המספרים הינם בעלי משמעות וכל חישוב מתמטי דורש ממני להפעיל ולאמץ את המחשבות ולא מהווה עוד נוסחת חישוב בסיסית בטבלת אקסל.
אחרי שרשמתי את עיקרי הדברים יש לי ביד כבר מיני תוכנית עסקית, תמצית מנהלים ראשונית, ראייה מפוקחת של המוצר והשוק וכמובן הצורך הפיתוח שלי בעולם החופשי.

דף - סטארט אפ ממשיך מהחלום

 

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק