רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 הנהלת חשבונות כפולה מחזור בנתניה
 

דף הבית >> הנהלת חשבונות כפולה מחזור בנתניה

הנהלת חשבונות כפולה מחזור בנתניה

משרד רואה חשבון שרות נתניה, השרון והסביבה.

אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236
 
סוג הנהלת החשבונות לכל עסק נקבע על פי מחזור פעילותו והתחום שבו העסק מתמחה, הנהלת חשבונות כפולה מחייבת את כל העסקים שמחזור הפעילות שלהם גבוהה ביחס לעסקים אחרים מתחומם. על מנת לדעת מהו היקף המחזור שלכם, מומלץ להיוועץ עם רואה חשבון מקצועי אשר יעשה לכם סדר בבלגן ויכוון אתכם אל הבחירה הנכונה בסוג הנהלת החשבונות הרצוי עבורכם.

רואה חשבון בשרון -כיצד ניתן לדעת האם יש צורך בהנהלת חששבונות כפולה מחזור העסק הוא זה הקובע ביחד עם כמות העובדים.
אנו מספקים שירותי הנהלת חשבונות בהתאמה. אנו פה לשירותכם.


 
 

זמינים עבורכם  - השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

הנהלת חשבונות כפולה בנתניה מתי?


את שירותי הנהלת חשבונות כפולה מחזור בנתניה ניתן בהחלט להגדיר על פי פעילות העסק ומחזור העסקאות שלו, שיספק את אמת המידה הוודאית לסוג שירות הנהלת החשבונות עבורו.
בעלי מקצוע התחומים היצרניים, קבלנים, סיטונאים ועוד - שלהם מחזורי עסקאות גדולים ( מעל 3.45 מליון ) נדרשים בהנהלת חשבונות כפולה.
בעוד רופאים, ובעלי מקצוע חופשיים אינם נדרשים אלא להנהלת חשבונות חד צידית  
הצטרפו לקהל לקוחותינו. נשמח לספק גם לכם את כל הנדרש עבור העסק שלכם.

ליצירת קשר טלפוני :072-3935236

שירותי הנהלת חשבונות

איך רואה חשבון בנתניה לספק גם לכם את כל הנדרש על פי חוק?ליווי נכון? ניהול פיננסי נכון ושקיף? איכות ומקצועיות?
כל אלה על מנת שתוכלו לקבל שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות בצורה נכונה ומתאימה בהתאם לסוג העסק.

רואה חשבון - הנהלת חשבונות כפולה  :

ניהול פיננסי שוטף
ליווי בהקמת עסק חדש
בניית תוכניות עיסקיות ארוכות טווח
ניהול תזרים מזומנים נכון לעסק

עוד שירותים כוללים ללקוחותינו: מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.
פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236

 
הנהלת חשבונות כפולה מחזור נתניה  - רואה חשבון נתניה - 
צרו קשר עכשיו לקבלת תשובות ושירות איכות

קטעים מאמרים /טיפים ועוד מחשבות וידע שהועלו לאתר פרי עטו של רואה חשבון

בעלי עסקים ללא יוצא מן הכלל כמעט, מעדיפים להדחיק ולהתעלם מסימני אזהרה שהם נתקלים במהלך ניהול העסק וכל עוד לא מונחת הגיליוטינה על צווארם הם ימשיכו להתנהג ולהתנהל כהרגלם ולא יתמודדו באופן אמיתי ונכון עם הבעיות התעוררות בחברה או בעסק.

כמעט כולם מעדיפים לחשוב ש"אנו יודעים הכי טוב מה נכון ומה לא נכון בניהול החברה שלנו" ולא מוכנים לראות עין בעין מה שרואה ומבחין אדם מן החוץ, הרי "הוא לא בנה את העסק במו ידיו אז לבטח שהוא גם לא יכול ליעץ לנו מה לעשות".

כאן מתחיל שרשרת הטעויות שרוב העסקים שנכשלים נופלים בה כבר בתחילתה.

ישנה אמירה מאד נכונה ורלוונטית: אם אדם אחד אומר לך שאתה שיכור הוא יכול לטעות, אבל אם שני אנשים אומרים לך שאתה שיכור אז מוטב שתלך הביתה לישון אחרת תעשה שטויות.

ככה גם בניהול עסק רק פי כמה וכמה.

אם אדם אחד אומר לבעל חברה שיש בעיות רציניות בחברה, למשל מנהל הבנק שקורא לו לפגישה ורומז לו שהתנהלות החשבון אינה תקינה, התגובה כמעט תמיד תהיה של כעס על מנהל הבק ומה הוא מבין בכלל.

אם חבר או קרוב משפחה אומר לבעל עסק שנראה לו שיש בעיות משמעותיות בצורת הניהול שלו, התשובה כמעט תמיד להיה הסברים ארוכים ומלומדים מדוע החבר טועה ואיך העסק הולך עוד רגע לעלות על גל של הצלחה מדהימה.

ככה זה מתגלגל חודש אחרי חודש ולפעמים שנה אחרי שנה.

רגע האמת בדרך כלל קורה כאשר מנהל הבנק מזמין את בעל העסק ומוגיע לו שאם לא יזרים הון עצמי לחברה ולבנק אזי הבנק יאלץ לנקוט המהלכים קלים או קשים לפי חומרת המצב בעסק.

ככלל, מערכות הבקרה של הבנקים הן מהמשוכללות ביותר במשק ולדעתי אם מנהלי הסניפים היו חולקים עם בעלי עסקים  את האינפורמציה שהם מקבלים מהדוחות שלהם, היה יכול להיות חיבור ושיתוף פעולה יעיל ונכון לשני הצדדים.

מערכות הבקרה הממוחשבות של הבנקים יודעות לנתח באופן חודשי, שבועי ויומי את תזרים המזומנים של החברה, את מצב אשראי הלקוחות שלה, את מוסר התשלומים שלה לספקים, את מצב החברה מול שלטונות המס וכן הלאה.

היות והמערכות הינן מערכות בקרה ולא מערכות ייעוץ, אין שיתוף פעולה בין הבנקאי ובין הלקוח בייעוץ שוטף.


להמשך קריאה -  ניהול משבר מול הבנק  פרי עטו של רואה חשבון ליד הבית.

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק