רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 הצהרת הון
 

דף הבית >> הצהרת הון

הצהרת הון - הצהרת הון ראשונה 


 

 עפר חן משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

הכל על הצהרות הון

 
הצהרת הון היא פעולה בסיסית שכל בעל עסק חייב לבצע, מדובר באחד מהצעדים הראשונים של כל בעל עסק - וזוהי האסמכתא של רשויות המס אל מול העסקים השונים לגבי כמות ההכנסה של כל עסק. הצהרת הון היא הצהרה שאותה נדרש למלא כל בעל עסק אחת לכל מספר שנים, בהצהרת הון אתם נדרשים למלא את כמות הנכסים שברשותכם ואת ההתחייבויות העתידיות עליהן התחייבתם. על מנת למלא הצהרת הון בצורה נכונה ומדויקת, חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע בדמות רואה חשבון אשר יסביר לכם בצורה ברורה ומלאה את כל הסעיפים עליהם אתם נדרשים לענות – וביחד עם רואה חשבון תוכלו לעשות סימולציה של ההתחייבות וההוצאות העתידיות שלכם כך שלא תפספסו שום פרט ותוכלו להגיע את ההצהרה בצורה מלאה ומדויקת ככל הניתן.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444


 
 הצהרת הון 

מי נדרש לבצע הצהרת הון?

ראשית כול כל עצמאי או בעל חברה צריך להגיש הצהרת הון על פי חוק, אך ישנם מקרים בהם גם אנשים העובדים כשכירים בחברה נדרשים למלא הצהרת הון. על מנת שתוכלו לעשות לעצמכם סדר בבלגן, באפשרותכם לפנות אל רואה חשבון אשר מתמחה בתחום של הצהרת הון לחברות ולעצמאיים. לעיתים נדמה כי הצהרת הון היא פעולה פשוטה שלא אמורה לקחת יותר מכמה דקות, אך החשיבות שלה היא מכרעת וחיוני מאוד שתבצעו את ההצהרה ביחד עם איש מקצוע בדמות רואה חשבון או כל איש מקצוע אחר אשר מתמחה בתחום של הצהרות הון.

מי פטור מהגשת הצהרת הון?

ישנם תושבים שאינם נדרשים להגיש הצהרת הון, לדוגמא תושבים חוזרים או עולים חדשים מקבלים פטור מהגשת הצהרת הון על כל נכס או הכנסה הקשורה למוצאם בחו"ל – הפטור הינו לזמן מוגבל של כ-10 שנים בלבד, לאחר מכן יהיה עליהם להצהיר על כל הנכסים שיש ברשותם גם על אלה הנמצאים בחו"ל.

 מה העונש לגבי אי הגשת הצהרת הון?

החוק אינו מאפשר התמהמהות עם הגשת ההצהרה, על כל חודש עיכוב תאלצו לשלם קנס שילך ויגדל ככל שתקופת האיחור תהיה גדולה יותר. אי הגשה של הצהרת הון הינה עבירה פלילית, ולכן אתם תוכלו למצוא את עצמכם נתבעים על ידי רשויות המס במידה והאיחור יהיה מוגזם או גדול. הדרך הטובה ביותר למנוע מצבים של אי נעימות כתוצאה מאי הגשת הצהרת הון או של הגשת הצהרת הון שאינה תואמת את המצב בשטח היא סיוע של רואה חשבון אשר יבצע עבורכם את רוב העבודה הקשה ויאפשר לכם להמשיך להתעסק בעיסוקכם וכל מה שתצטרכו לעשות זה להגיש לו את המסמכים המתאימים.
 

הצהרת הון - כל מה שצריך :

- ניהול דוחות והצהרות הון ראשונות לבעלי עסקים חדשים.
- ייצוג מול רשויות המס
- הגשת הצהרת הון לרשויות המס.

 

רואה חשבון - הצהרת ההון שלך בקלות.

עופר חן רואה חשבון

שירותי הנהלת חשבון יכולים לעזור לעסק שלכם בתחומים רבים וכם בדוחות הנדרשים ע"י רשויות המס כהצהרת הון.
בדרך זו תוכלו לבנות בצעדים נכונים את העסק שלכם.
אנחנו נוכל להיות לעזר ותמיכה בכל תהליך ההצהרה, ניהול הנכסים ,ממון וניהול ספרים.
 

אנחנו כאן כדי לספק עבורכם את הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלכם.
עסק חדש? הצהרת הון ראשונה? אנחנו כאן לשירותכם.

ניהול נכון של הצהרות ההון של לקוחותינו

משרד רואי חשבון עפר חן מספק שירותי חשבונאות המספקים ללקוחותינו , ביקורת חשבונות, ביקורת פנימית, ביקורת מערכות ממוחשבות, ביקורת מערכות מידע, תכנון מס, יעוץ ניהולי ותמחירי, ייעוץ פיננסי ,יעוץ עסקי ,יעוץ בהשגת מימון בנקאי,ייעוץ ופתיחת חברות בע"מ, הצהרת הון ועוד.

שירותי הנהלת חשבונות מקיפים:

בדיקת כדאיות כלכלית וניהול דוחת פיננסיים
ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - ארוך טווח לעסקים בשלבים ראשונים.
 ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏, הצהרות וניהול כלכלי.
בניית תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏ורארגוניזציה.

לקוחותינו נהנים משירותי: מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.
פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .
ניהול חשבונות כולל ,הכנת מאזנים ,מס הכנסה ,ביטוח לאומי ,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 

אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444
הצהרת הון - הדרך הקלה ביותר להגישה עם עפר חן רואה חשבון מחכה לפניתכם
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות ושרות ברמה הגבוהה ביותר
 
קטעים מאמרים /טיפים ועוד מחשבות וידע שהועלו לאתר פרי עטו של רואה חשבון עפר חן


 "העולם האמיתי לא נמצא בשדרת הניהול של החברה אלא בעשייה עצמה של העובדים הזוטרים שחיים את החברה כל רגע ורגע מיומם
מנכ"ל או מנהל מחלקה חייב להיות בשטח שזה כולל עבודה פיסית כמו שעובדים השכירים בחברה וזאת בכדי לחוש את הדופק האמיתי שמפעיל את החברה.
עולם המספרים הגדולים, האקזיט, המימון, המשקיעים וכו' שהוא הדלק חיוני להמשך עבודתה של החברה חייב להיות משולב עם הכרות של הפרטים הקטנים שעושים חברה גדולה – ההון האנושי של החברה שהוא המנוע שמפעיל הדלק המוזרם מלמעלה.
תמיד, תמיד, תמיד – להיות קשוב לעובד שלך ולצרכים הקטנים שלו. טיפול בבעיות קטנות וזניחות של עובד (יחסית מול מכלול הבעיות בניהול חברה), מניב תשואה עצומה בתפוקה של העובד ובסופו של החברה יוצאת נשכרת מהתהליך"
 

להמשך קריאה  - ההבדל בין מנ"כל לעובד חברה - פרי עטו של רואה חשבון עפר חן .

 
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק