רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 יעוץ לפתיחת עסק
 

דף הבית >> פתיחת עוסק פטור >> יעוץ לפתיחת עסק


 יעוץ לפתיחת עסק.                >>072-3935236<<


 
השאלה הראשונה שאתם צרכים לשואל את את עצמכם ברגע שחשבתם על פתיחת עסק היא "האים אני מחויב"
ולמה אתם חייבים לשאול את השאלה הזו,כי פתיחת עסק זו התחיבות משמעותית היא תדרוש ממכם הרבה בפן האישי העסקי והמשפחתי פתיחת עסק בימנו כוללת בין השאר יכולת למידה סבלנות סובלנות כושר התמדה משמעותי וכמובן יכולת לספוג [את הבלתי נמנע כמעט ברמה כזו או אחרת] כישלונות גם מבחינה מנטלית וגם מבחינה כספית וכל זה מלבד הכישרון או היכולות האישיות שידרוש ממכם ניהול עסק עצמאי ולכן רמת המחויבות שלכם לעניין לדעתי צריכה להיות טוטאלית.

אז האם אתם מחויבים?

מחויבים יפה מאוד כנראה שכן אחרת לא הייתם קוראים את המאמר הזה ,אז המחויבות היא בסיס להתחלה שלכם והיא תאפשר לכם להתמודד נכונה עם האתגרים שעומדים בדרך ,יש אפשרות להתחיל עסקים במיוחד בעידן האינטנרט ללא כסף כלל או בהשקעה כספית נמוכה, מנסיון אישי אני חייב לומר כי להתנהל ללא תזרים מזומנים בצורה נכונה זה מצב המקשה עליכם מאוד לבצע את כל מה שנדרש כיום לניהול עסק לכיוון הצלחה כלכלית .

יש לדעת כי קימות עלויות חד פעמיות וקבועות ! שיש לקחת בחשבון מראש ולהתכונן אליהם כמו שצריך וכאן יכול להכנס יעוץ מקצועי טוב מרואה חשבון שמתמחה בכך ואו מיועץ עסקי טוב שיוכל לעזור לכם להכין תוכנית עסקית נכונה שתקח את כל הפרמטרים הדרושים בחשבון.

אז אתם מוכנים לצאת לדרך ? אנחנו כאן לעזור התקשרו לקביעת פגישה או השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם עם היועץ המתאים ביותר עבורכם.

>>072-3935236<<


 
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק