רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 לעבור את שלב החלום
 

דף הבית >> הטיפ המוצלח >> לעבור את שלב החלום

לכולנו יש חלומות, לכולנו יש שאיפות, לכולנו יש רצונות ולרובנו הגדול יש מחסום בלתי עביר להפוך את החלום למציאות.

למה?

הרי בחלום שלי הכל מסתדר כמו שאני מתכנן, התהליך מתקדם לפי לוח הזמנים שקבעתי לעצמי, המוצר שלי הוא הצלחה, יש לו היתכנות עסקית גדולה מאד. בכל זאת ולמרות כל זאת אני לא מצליח לעבור את שלב החלום ולהתחיל את שלב ההגשמה או יותר נכון, לעשות את הצעד הראשון.

ישנם מחסומים פסיכולוגיים, רגשיים, סביבתיים, משפחתיים ועוד שאר תירוצים. כולם תירוצים נכונים ואמיתיים אבל לא עוזרים לי לקבל את ההחלטה.

השיטה שלי היא מאד פשוטה- קפוץ למים הקרים ותתחיל לשחות מהר כדי להתחמם.

ישנם שחיינים בודדים אשר מצליחים לחצות את תעלת למנש בשחיה. המדובר במרחק של למעלה מ- 30 ק"מ, מים קרים מאד, זרמים מכל הכוונים, גלים בלתי צפויים ותנאי מזג אויר משתנים בפתאומיות. אחת הדרישות העיקריות משחיין שכזה היא קיום מצבורי שומן ורזרבות מספיקות בגוף כדי לשרוד את המאמץ העילאי הזה.

אז כמו אותו שחיין (להזכירך, אדם רגיל כמוני וכמוך) אשר קופץ למים הקרים לקראת אתגר בלתי אפשרי הכל נמצא בראש והיתר מגיע אחר כך.לכן, רוב השחיינים שצולחים את התעלה בשחיה הינם אנטיתזה לדמות הספורטאי כפי שאנו מכירים והמדובר באנשים רגילים, חלקם עם עודף משקל ורחוקים מחיי הספורטאי המקצועי אלא אנשים רגילים כמוני וכמוך. ההבדל היחיד הוא בכח הרצון וההחלטה שגמלה בליבם לבצע את האתגר הכמעט בלתי אפשרי ולעמוד בו בהצלחה.

אם אני בטוח ומאמין ברעיון שלי ובחלום שלי, כלום לא יעצור אותי מלהגשים אותו.

יש להניח שאתקל במכשולים ידועים או בלתי צפויים, לעיתים יהיה לי כל כך קשה עד שארצה לזרוק הכל לפח, להרים ידיים ולהתייאש, לכעוס על עצמי למה בכלל התחלתי את ההרפתקאה הזו וכו'. אבל יש להניח באותה מידה שיהיו רגעים של הצלחה והתעלות מעבר לציפיות, יקרו מהלכים חיוביים שיוכחו לי שלא טעיתי ויהיו לי הצלחות כמו שציפיתי.

הכל לא ידוע וכלום לא מובטח.

רק דבר אחד ברור, אם לא אנסה, לעולם לא אדע ותמיד אחיה עם התסכול המנקר בראש שלא הגשמתי חלום שיכול היה לתת לי כוון אחר לחלוטין בחיים

החלטה היא הצעד הקשה ביותר, הביצוע הוא כבר תוצאה של החלטה שקיבלתי ולי אין ספק שאוכל לבצע כל החלטה שקיבלתי בחיים!

אני כאן כדי לעזור לכם להפוך את ההחלטה למציאות.

>>  072-3935236 <<

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק