רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 מלכ"ר
 

דף הבית >> מלכ"ר

מלכ"ר עפר חן משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
לא מן הנמנע כי נתקלתם לא מעט בראשי תיבות - מלכ"ר, מדובר בר"ת שאמורים להיות מוכרים לכל עצמאי או לעובד שכיר אשר שוקל להפוך להיות עצמאי בזמן הקרוב. מלכ"ר הוא מוסד ללא כוונת רווח, והמטרה המוצהרת של בעל העסק היא אינה למקסם רווחים אלא לשמור על העסק מצב כלכלי מאוזן כל הזמן על ידי הוצאות שוטפות ובמקביל הכנסות שמכסות את ההוצאות הללו.
 

זמינים עבורכם. למידע נוסף השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 


מלכ"ר ורואה חשבון

מהם זכויותיהם וחובותיהם של עסקים המוגדרים בתור מלכ"ר?
 

הזכויות של כל עסק המוגדר בתור מלכ"ר הן פשוטות למדיי, פטור מלא מתשלום מע"מ על פעולות העסק. ללא ספק מדובר בזכות חשובה במיוחד לכל עסק בישראל, אך כמובן שהסיבה היחידה לפטור הזה נובעת מהיותו של העסק לא רווחי ומכאן אין ממה לקחת מיסים.
אך כבר למדנו כי לא כל הנוצץ זהב, מלכ"ר חייב לשכור רואה חשבון צמוד אשר ילווה ויתעד את פעולותיו העסקיות לכל אורך הדרך – אומנם גם עוסק פטור או עוסק מורשה מחויבים לשכור רואה חשבון צמוד, אך כאן המעקב של רשויות המס בישראל הרבה יותר רופף ולכן מלכ"ר תמיד יהיה תחת זכוכית מגדל של רשויות המס אשר יבחנו אותו ביתר שאת.

ליצירת קשר טלפוני :052-8654444

איך הופכים להיות מלכ"ר?

ראשית כל על מנת להיות מלכ"ר עליכם לדאוג כי השכר של בעלי החברה או העסק אינו נחשב כשכר עתק המגיע מההכנסות הגדולות של העסק, אלא מדובר בשכר מתגמל אשר שווה ערך לפעולות השונות אותם כל בעל זכויות בחברה מבצע. כמובן שניתן להתייעץ עם רואה חשבון על מנת לנסח תוכנית עסקית מסודרת אשר מצד אחד תתגמל את כל בעלי הזכויות בהתאם, אך מצד שני לא תשלול מכם את הזכות להיות מלכ"ר על פי מס הכנסה.
בנוסף כל מי שרוצה שהעסק שלו יהפוך להיות מלכ"ר מחויב להוכיח כי הוא אינו גוזר קופון או כל סוג של הכנסה על פעילות העסק. כמו כן אסור להשתמש בפעילות העסק למטרות רווח אישי של אחת מבעלי החברה או לרווח של עסק אחר בין אם הוא מקורב לאחד מבעלי העסק או שלא.


מהם הפעולות של מלכ"ר במס הכנסה? 

הדיאלוג העיקרי של בעלי מלכ"ר מול מס הכנסה יהיו ברגע הרישום של העסק בתור מלכ"ר, לאחר מכן כמעט ולא תצטרכו להתעסק בבירוקרטיה אל מול רשויות המס בישראל. לרוב מלכ"ר אשר מנהל ספר הוצאות והכנסות בצורה מסודרת אל מול רואה חשבון לא יצטרך להתעסק אף פעם עם רשויות המס, אך כמובן שמדובר בפעולות המצריכות שכירת איש מקצוע מנוסה ומיומן אשר ידע לנהל את הוצאות העסק והכנסותיו באופן מבוקר ומסודר ולהתריע מראש על כל חריגה עתידית.


אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444
 משרתים את לקוחותינו גם בתחומים הבאים :

ניהול חשבונות, מאזנים למע"מ ,ייצוג מול מס הכנסה וביטוח לאומי, משכורות,תלושי שכר, ביקורות‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
מלכ"ר 
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות ושרות ברמה אחרת
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק