רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 סטארט אפ מתחיל מהחלום
 

דף הבית >> הטיפ המוצלח >> סטארט אפ מתחיל מהחלום

יש לי רעיון מדליק, אני חושב עליו כל היום, לא ישן כמעט בלילה, קם בשעות מוקדמות לפני הזריחה, מרגיש את זה בוער לי בעצמות ורוצה להתפוצץ לעולם כולו.

איך עוברים לשלב הבא? מה צריך לעשות? עם מי להתייעץ? מי יכול לעזור לי בכל הנושאים שקשורים לרעיון ולמיזם שלי? איך לכל הרוחות אני מצליח להגשים את החלום והרעיון שכובש אותי יותר ויותר מיום ליום.

לי כאחד שיודע ומבין את התהליכים והשלבים שצריך לעשות, זה מובן וברור כיון שזו ההתמחות שלי, אני מלווה עסקים בכל השלבים מתחילת הרעיון ועד לניהול חברה פעילה משגשגת ומרויחה.

אבל כדי להתחיל נכון, צריך להתחבר לצוות מנצח שנותן את כל הפתרונות - עורך דין צמוד, יועץ טכנולוגי מומחה בהייטק, חברה לפיתוח אתרים ואפליקציות, חברה להקמת אתרים ושיווק מדיה חברתית, סטודיו לבניית מצגות והדרכת יזמים בהעברת החומר למשקיעים ויועץ עסקי צמוד.

ואני, עפר חן, רו"ח בעל נסיון מצטבר של אלפי שנות עסקים שהעשרתי את ידיעותי מכל לקוחותיי בעבר ובהווה, יכול לתת את הליווי וההדרכה הנכונים למימוש החלום, לקחת את היזם ובעל הרעיון צעד אחר צעד, לתת את כל הייעוץ הנדרש, להכיר את כל האנשים והגופים העסקיים שצריך להכיר וללכת עם היזם את כל הדרך להצלחה.

לי זה ברור ומובן ולכן אני כאן!!!
 

>>  072-3935236  <<

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק