רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 פתיחת עוסק מורשה
 

דף הבית >> פתיחת עוסק מורשה

פתיחת עוסק מורשה עם - משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236

 
פתיחת עוסק מורשה זה השלב שבו אתם נמצאים??
רוצים לפתוח את העסק שלכם ולא יודעים בדיוק איך עושים זאת?
זקוקים לרואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן אופטימלי,החל מהקמה ועד לפעילות שוטפת?

עפר חן - רואה חשבון בפריסה ארצית לשירותכם - תמיכה מלאה וליווי בפתיחת עוסק מורשה.
רק השאירו פרטים למעלה ואנו נחזור אליכם עם תשובות.

עוסק מורשה – כל מה שרציתם לדעת!

ישנם בעלי מקצוע אשר מחויבים על פי חוק להירשם בתור עוסק מורשה, בין המקצועות הללו נמצאים מקצועות שכיחים במיוחד כמו – בעלי מקצוע המוגדרים בתור מקצוע חופשי (מהנדסים, רופא, פסיכולוג, סוכן ביטוח וכו'), בנוסף כל האנשים העוסקים במופעים והצגות מחויבים להירשם בתור עוסק מורשה. גם כאן תפקידו של רואה החשבון הוא חיוני, באפשרותכם להיעזר בניסיונו של רואה החשבון על מנת להצהיר על כמות הרווח בצורה נכונה ומדויקת (וקרובה ככל הניתן לתוצאה בשטח) וכך תיאלצו לשלם פחות מיסים ותשלומים.
 

זמינים עבורכם  לכל שירותי פתיחת תיק עוסק מורשה - השאירו פרטים למידע נוסף.

 

אז למה בכלל צריך רואה חשבון לפתיחת תיק?

ייחודו של משרד רואה חשבון הוא במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח,החל מפתיחת תיק עסק ברשויות ועד ליווי וניהול פיננסי כולל של העסק.
הידע שלנו יחסוך ממכם טעויות, הוצאות מיותרות ועגמת נפש.
תנו לנו לעזור לכם ליישם את הידע שלנו בהקמת העסק שלכם.


ליצירת קשר טלפוני :072-3935236

במה אנו יכולים לעזור לכם?

אם גם אתם מעוניינים להקים עסק ויש לכם רצון לעשות זאת בדרך הנכונה ,כדאי מאוד לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד ישי לו כל הכלים לעזור לכם, רואה חשבון בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? כיצד ניתן למנף את עסק שלכם ללא הוצאות שיווק ופרסום מטורפות? איך מתייעלים ומרויחים יותר? כמה עולה לכם לנהל עסק או לפתוח את העסק בתחום שלכם?

פתיחת עוסק מורשה כבר לא חייבים לעשות זאת לבד.

עדיין מתלבטים? פנו אלינו

רואה חשבון הוא איש המקצוע שיכול לעזור לכם בהחלטה האם להירשם במע"מ בתור עוסק מורשה או עוסק פטור. עליכם להגיע אל רואה החשבון עם כל המסמכים והמידע על הרווחים וההוצאות העתידיות שלכם בעסק, כך הוא יוכל לנתח את המצב ולעזור לכם לבנות סימולציה שתדמה את הרווח העתידי שלכם – כך תוכלו לדעת האם אתם יכולים להיות עוסק פטור או שאין לכם אופציה אחרת אלא להירשם בתור עוסק מורשה.

מה חשוב לדעת על שירותים לפתיחת עסק:

בדיקת כדאיות כלכלית-האם כדאי לכם לפתוח את העסק שאתם מעוניינים בו?
ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - לדעת בדיוק מה הצעדים הנכונים שלכם בדרך להצלחה.
ליווי צמוד - אתם כבר לא צריכים להחליט לבד מה נכון לעסק שלכם.

בניית תוכנית עסקית נכונה לעסק שלכם - כדי שגם אתם תדעו לבנות תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏ולתת פתרונות נכונים לעסק שלכם.

בניוסף לפתיחת עוסק מורשה תוכלו לקבל שירותים נוספים של: מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.

ובנוסף גם  : פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ, נ
יהול חשבונות שוטף בירושלים הבירה ,הכנת מאזנים למע"מ סניף ירושלים ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.

אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236


 
פתיחת עוסק מורשה - מקבלים לקוחות חדשים משרד הראשי של רואה חשבון 
צרו קשר עכשיו 

תחומים נוספים הקשורים לתחום:

עלות פתיחת עוסק מורשה, פתיחת עוסק פטור, פתיחת עוסק מורשה מע"מ, פתיחת עוסק מורשה שלבים, פתיחת עוסק מורשה זעיר, פתיחת עוסק מורשה מס הכנסה, פתיחת עוסק מורשה עורך דין, פתיחת עוסק מורשה טפסים

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק