רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 פתיחת עוסק פטור


משרד רואה חשבון ליד הבית שלך נותנים שרות בפריסה ארצית.

 
אנו כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:

>>072-3935236<<

 


 
פתיחת עוסק פטור יכולה להיראות למראית עין כעניין פשוט למדיי, אך חשוב מאוד לבצע אותה בצורה נכונה - זהו פרט שיכול להשפיע על העתיד שלכם, ולכן אין מקום לטעויות בעניין הזה. פתיחת עוסק פטור היא השלב הראשוני לכל עסק זעיר או קטן בתחילת דרכו, יש כאלה שסבורים כי באמצעות פעולה זו מסתיים כל הביורוקרטיה ופעולות אל מול המע"מ אך בעצם זוהי רק ההתחלה.

מיד עם פתיחת עסק חדש עולה אחת משאלות המפתח – האם לרשום את העסק בתור עוסק מורשה או שמא בתור עוסק פטור? לכל אחת מהאופציות הללו ישנן יתרונות וחסרונות, ולכן אנו התגייסנו בכדי לעשות לכם קצת סדר ולהציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאופציות העומדות לרשותכם. לא תמיד יכולת הבחירה נמצאת בידיים שלכם, במקרים מסוימים לא תוכלו להירשם במע"מ בתור עוסק פטור אלא רק בתור עוסק מורשה – לכן חשוב מאוד שתבררו עם רואה חשבון המתמחה בתחום הרישום במע"מ מהן האופציות העומדות לרשותכם לפני שתתחילו לשבור את הראש – האם מוטב לכם להיות עוסק פטור או מורשה.

עוסק פטור הוא עסק שאינו נדרש לשלם מע"מ על פי החוק, אך מצד שני הוא כן נדרש לשלם מס הכנסה וביטוח לאומי כמו כל עסק אחר. עוסק פטור יכול להיות כל עסק אשר כמות הרווח השנתית שלו אינה עולה על 75 אלף ש"ח. אך מה קורה אם עוסק פטור חוצה את התקרה המותרת לו? הוא יצטרך לשלם על היתרה ולכן כאן נכנס תפקידו של רואה החשבון בסיפור, לבדוק בצורה קבועה את רמת הרווח של העסק – ולהתריע בפניכם במידה ואתם עלולים לחצות את התקרה המורשת ובכך למנוע מכם לשלם את הפרש החריגה.
 

פותחים עוסק פטור / מורשה? השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

מי יכול להיות עוסק פטור?                                  

על מנת להיות עוסק פטור עליכם לעמוד בסטנדרטים מסוימים כיאה לכל מי שזקוק לפטור מסוים. ראשית המחזור השנתי אינו יכול לעלות על המכסה הקבועה מראש, מדובר במכסה שמשתנה משנה לשנה ונכון לעכשיו עומדת על 100 אלף ש"ח. במידה ואינכם עומדים בקריטריון זה לא תוכלו להיות עוסק פטור, והאופציה היחידה שתעמוד לרשותכם היא להיות עוסק מורשה.
 
רוב אנשי המקצוע יכולים להיות עוסק פטור במע"מ, אך גם כאן יש יוצאים מן הכלל - מקצועות כגון אדריכלים, הנדסאים, רופאים, מנהלי חשבונות וכן הלאה אינם יכולים להירשם כעוסק פטור. על מנת שתוכלו להיות סבורים כי הינכם יכולים לשמש כעוסק פטור, מוטב כי תפנו אל רואה חשבון ראשית על מנת שיעזור לכם בביצוע הפעולות ההתחלתיות ושנית על מנת שיעזור לכם לקבל תשובות לכל השאלות שלכם ולאשר לכם כי הינכם יכולים להיות עוסק פטור.
 

ליצירת קשר טלפוני :

072-3935236

 

מתי עוסק פטור מחויב להפוך לעוסק מורשה? 

בתחילה האפשרות לבחור בין עוסק מורשה לבין פתיחת עוסק פטור נמצאת בידיים שלכם, כמו שציינו בפסקה הקודמת לא תמיד כוח הבחירה נמצא בידיים שלכם ובמקרים מסוימים לא תוכלו להירשם במע"מ בתור עוסק פטור מלכתחילה. אך מתי אתם צריכים ליזום ולהפוך את עצמכם לעוסק מורשה? ראשית כל לפני כל מהלך שכזה מוטב להתייעץ עם רואה חשבון או כל דמות רלוונטית אשר עוסקת בתחום ותוכל לספק לכם מענה מקצועי ואמין.
במידה ואתם רואים כי העסק שלכם מתחיל להיות משגשג ואתם צפויים לעבור את רף התקרה השנתית, מוטב כי תבצעו את המעבר בין עוסק פטור לעוסק מורשה באופן עצמאי וללא הצורך להתערבות מצד מע"מ. ניתן להפוך לעוסק מורשה בכל זמן (גם באמצע השנה), ולכן תמיד טוב לפתוח את העסק כתור עוסק פטור דבר שלפחות בתחילת הדרך ימנע מכם לשלם מיסים מיותרים – וכמובן ברגע שתחליטו ביחד עם רואה החשבון שלכם כי הגיע הזמן להפוך לעוסק מורשה אז תעשו כך.
 

רואה חשבון שירותים לעוסק פטור:

דוחות מע"מ שנתיים
ניהול דוחות הכנסה שנתיים למס הכנסה
ייעוץ לעסקים בתחילת הדרך
ליווי ובדיקת פוטנציאל העסק בטרם הקמתו.אנו כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:

 

>>072-3935236<<פתיחת עוסק פטור - מקבלים לקוחות חדשים משרד רואה חשבון ליד הבית
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות 

תחומים נוספים בתחום:

עוסק זעיר, עוסק פטור חברה , עוסק פטור חברות, עוסק זעיר פתיחת תיק, עוסק זעיר ביטוח לאומי, עוסק זעיר 2016, מה זה עוסק מורשה ופטור, מה ההבדל בין עוסק פטור לעוסק מורשה, עוסק פטור או עוסק מורשה, מהו עוסק פטור, עוסק זעיר, עוסק זעיר הגדרה, עוסק פטור מחזור שנתי, לפתוח עוסק פטור
 
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק