רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 רואה חשבון בפרדס חנה
 

דף הבית >> רואה חשבון בפרדס חנה

רואה חשבון בפרדס חנה - רואה חשבון פרדס חנהעפר חן משרד רואה חשבון באזור פרדס חנה שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
רואה חשבון בפרדס חנה עבורכם?,רוצים רואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן הטוב ביותר עבורכם?,רוצים יעוץ עסקי על הקמת עסק או חברה בע"מ
רואה חשבון פרדס חנה - אנחנו לשירותכם עכשיו.
רק השאירו פרטים למעלה ואנו נחזור אליכם במהרה.
 

זמינים עבורכם  באזור פרדס חנה והסביבה.
השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

משרד רואה חשבון בפרדס חנה

יחודו של רואה חשבון בפרדס חנה נעוצה בעובדה שהנו המנוהל ע"י עפר חן.
יכולתו באה לידי ביטוי במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח, אשר תחסוך ממנו את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לו השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני :052-8654444

במה אנו יכולים לעזור גם לכם ?

איך רואה חשבון בפרדס חנה יכול לעזור לעסק שלך ? באילו נושאים כדאי להתייעץ עם הנהלת חשבונות ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד בלבד שיהיה בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי כאחד? כיצד ניתן למנף את העסק בפרדס חנה ללא הוצאות  שיווק ופרסום מטורפות? כיצד מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנקים בדרך הנכונה ?

רואה חשבון בפרדס חנה - להלן תחומי העיסוק העיקריים שלנו:

בדיקת כדאיות כלכלית- שתדעו מול מה אתם עומדים‏.
ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - שלא תיפלו על שינוים קטנים בעסק ארוך טווח .
משרדי רואי חשבון הפרדס חנה  - מספקים ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏ לאורך כל הדרך.
אנו יודעים לבנות תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏ולתת פתרונות מתאימים.

רואה חשבון בפרדס חנה - אנו בודקים  ומבצעים גם את התחומים הבאים עבורכם : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ


אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
 עפר חן - משרדי רואה חשבון פרדס חנה - נותנים שירותים שוטפים:

ניהול חשבונות שוטף ,הכנת מאזנים למע"מ ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
רואה חשבון בפרדס חנה - מקבלים לקוחות חדשים משרד הראשי של עפר חן 
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות.

טיפים מאמרים ומקטעים מפרי עטו של עפר חן  רואה חשבון פרדס חנה שהועלו לאתר 

"יש לי רעיון מדליק, אני חושב עליו כל היום, לא ישן כמעט בלילה, קם בשעות מוקדמות לפני הזריחה, מרגיש את זה בוער לי בעצמות ורוצה להתפוצץ לעולם כולו.
איך עוברים לשלב הבא? מה צריך לעשות? עם מי להתייעץ? מי יכול לעזור לי בכל הנושאים שקשורים לרעיון ולמיזם שלי? איך לכל הרוחות אני מצליח להגשים את החלום והרעיון שכובש אותי יותר ויותר מיום ליום.
לי כאחד שיודע ומבין את התהליכים והשלבים שצריך לעשות, זה מובן וברור כיון שזו ההתמחות שלי, אני מלווה עסקים בכל השלבים מתחילת הרעיון ועד לניהול חברה פעילה משגשגת ומרויחה.
אבל כדי להתחיל נכון, צריך להתחבר לצוות מנצח שנותן את כל הפתרונות - עורך דין צמוד, יועץ טכנולוגי מומחה בהייטק, חברה לפיתוח אתרים ואפליקציות, חברה להקמת אתרים ושיווק מדיה חברתית, סטודיו לבניית מצגות והדרכת יזמים בהעברת החומר למשקיעים ויועץ עסקי צמוד."להמשך - לחץ כאן - סטארט אפ מתחיל מהחלום -משולחנו של עפר חן רואה חשבון 
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק