רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 רואה חשבון בקרית גת
 

דף הבית >> רואה חשבון בקרית גת

רואה חשבון בקרית גת
משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם גם באזור קרית גת התקשרו עכשיו:
072-3935236

 
רואה חשבון בקרית גת ,רוצים רואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן אופטימלי,רוצים יעוץ עסקי על הקמת עסק או חברה?
רואה חשבון עפר חן  לשירותכם עכשיו רק השאירו פרטים למעלה ואנו חוזרים אלכם עם תשובות הטלפון עלינו :-).
 

זמינים עבורכם  באזור קרית גת השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

משרד רואה חשבון קרית גת

יחודו של משרד רואה חשבון  בקרית גת הוא במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח, אשר תחסוך ממנו  את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לו השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני :072-3935236

במה אנו יכולים לעזור ?

איך רואה חשבון טוב בקריית גת יכול לעזור לעסק שלך ? באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון בקרית גת ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד באזור קרית גת  ,רואה חשבון  בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? איך ניתן למנף את עסק בקית גת ללא הוצאות  שיווק ופרסום כבדות? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנק בקרית גת ?

כל זה ועוד הרבה - ליווי אישי צמוד למנהל ובעל עסק מאזור קריית גת .


רואה חשבון קרית גת תחומי עיסוק עיקריים:

רואה חשבון קרית גת יבצע עבורכם - בדיקת כדאיות כלכלית- שתדעו מול מה אתם עומדים‏.
משרד רואה חשבון בקרית גת מספק - ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - שלא תיפלו על שינוים קטנים בעסק ארוך טווח .
משרדי רואי חשבון בקרית גת  מספקים ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏.
רואי חשבון קרית גת יודעים לבנות תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏ולתת פתרונות , העסק שלכם לא זז אתם צרכים - תוכניות רה-ארגון והבראה‏.

רואה חשבון קרית גת בודק ומבצע גם את הנושאים הבאים עבורכם : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.

רואה חשבון בקרית גת הוא משרד מומחה ב : פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .

אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236
 משרד רואה חשבון עפר חן סניף קרית גת עוסק גם בתחומים הבאים על בסיס יום יומי .

ניהול חשבונות שוטף בירושלים הבירה ,הכנת מאזנים למע"מ סניף ירושלים ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
רואה חשבון קרית גת - מקבלים לקוחות חדשים משרד הראשי של רואה חשבון מחכה לפניתכם
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות ושרות ברמה הגבוהה ביותר


קטעים מאמרים /טיפים ועוד מחשבות וידע שהועלו לאתר
 

"בשלב ראשון יש לשבת עם רואה החשבון של העסק או עם יועץ עסקי ולבנות את התקציב החודשי של העסק.

התקציב צריך לכלול את ההוצאות החודשיות הקבועות ותאריכי התשלום בהם יש לבצע את התשלומים השונים, חלוקה להוצאות שכר ונלוות, הוצאות שכירות ואחזקה, הוצאות דלקים ורכבים ושאר הוצאות חודשיות קבועות שאינן תלויות בהיקף המכירות של העסק.

לאחר סיום ניתוח ההוצאות החודשיות הקבועות, יש לבדוק ולנתח את ההוצאות המשתנות כגון רכישות מספקים בארץ והחו"ל, רכישות ישירות למלאי או רכישות עבור פרוייקטים ספציפיים. לאחר הבדיקה יש להחליט מהו הסכום החודשי המכסימלי שיש לשלם לספקים בכל חודש ולהקפיד שלא לעבור את הסכום החודשי.

שלב הבא הוא בדיקת מבנה האשראי של הספקים - האם יש לשלם במזומן מראש (בעיקר ייבוא) או ניתן לקבל תנאי אשראי של מספר חודשים אשר יקלו בשלב זה על התזרים הלחוץ.

שלב הבא הוא שיקים דחויים - לא להוציא שיקים דחויים לספקים בשום מקרה!!!!!!!

הבעיה הגדולה ביותר היא להתמודד עם שיק דחוי של ספק שמגיע לבנק ביום שאין מספיק כסף לכיסוי השיק מה שעלול לגרום ללחץ לא סביר על מנהל העסק, ולשבור את הראש כיצד מגייסים כסף לתשלום השיק שניתן לפני מספר חודשים.

היות ובארץ, רוב הספקים דורשים ומקבלים שיקים דחויים ומפקידים אותם מיד בבנק לצורך גיבוי לבטחונות בחשבון הבנק שלהם, הספקים ילחצו על בעל העסק לקבל ממנו שיק דחוי גם אם תאריך התשלום חורג ממסגרות האשראי שסוכמו על הספק.

בשלב זה על בעל העסק להתמודד עם לחצים אדירים מהספקים שלו לקבל ממנו שיקים דחויים ואם הוא יצליח לעמוד בלחץ אזי חלק גדול ביותר מהלחצים היומיים בניהול עסק יימנעו ממנו כיון שיעביר תשלום לספק רק כאשר יש כסף בחשבון באותו רגע לכיסוי השיק.

שלב הבא הוא הקדמת גבייה מלקוחות - היות ובעל העסק הוא גם ספק עבור לקוחותיו, יש להניח כי הלקוחות שלו ייקראו את הכתבה הזו ולא ישלמו לו בשיקים דחויים מהסיבות שמניתי לעיל."


תזרים מזומנים לקוי -להמשך קריאת המאמר - פרי עטו של רואה חשבון.

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק