רואה חשבון                                    072-3935236

 
 
 רואה חשבון בקרית שמונה
 

דף הבית >> רואה חשבון בקרית שמונה

רואה חשבון בקרית שמונה - רואה חשבון קרית שמונהעפר חן משרד רואה חשבון בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
רואה חשבון בקרית שמונה בשבילכם?,רוצים רואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן ראוי וטוב?,רוצים יעוץ עסקי על הקמת עסק או חברה גדולה וארגון?
רואה חשבון בקרית שמונה - לשירותכם עכשיו.
השאירו פרטים על מנת שנוכל לחזור אליכם.
 

זמינים עבורכם  באזור הצפון.
השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

רואה חשבון בקרית שמונה

ייחודו של משרד רואה חשבון בקרית שמונה המנוהל ע"י עפר חן הנו ביכולתו במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ומקיפים, אשר תחסוך ממכם את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לכם השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני :052-8654444

במה אנו יכולים לעזור גם לכם ?

איך רואה חשבון בקרית שמונה יכול לעזור לעסק שלכם ? באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון קרית שמונה?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד באזור הצפון וקרית שמונה?
,רואה חשבון  בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי מקיף ועשיר? איך ניתן למנף את עסק בקרית שמונה ללא הוצאות מיותרות? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנקים ?

רואה חשבון בקרית שמונה תחומי עיסוק עיקריים:

בדיקות כדאיות כלכליות- שתדעו מול מה אתם עומדים‏.
תקבלן אצלנו גם ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏.
אנו מומחים בבנית תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏הכוללת פתרונות.
העסק שלכם לא זז?  - תוכניות רה-ארגון והבראה‏ תוכלו להוות פתרון עבורכם.

מבצעים את הנושאים הבאים עבורכם במיוחד : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.
כולל התמחות של : פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444


 
 פעילות שוטפת שלנו:

ניהול חשבונות שוטף  ,הכנת מאזנים למע"מ ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
רואה חשבון בקרית שמונה - מקבלים לקוחות חדשים משרד הראשי של עפר חן רואה חשבון מחכה לפניתכם
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות ושרות ברמה הגבוהה ביותר

טיפים מאמרים ומקטעים מפרי עטו של עפר חן  רואה חשבון שהועלו לאתר 

"יזם המחליט על הכנסת שותף או משקיע בשלב הראשוני של העסק/הרעיון/המיזם, עדיף לו להיות מוכן כבר בשלב הזה עם הנתונים הבאים:
1. רישום ראשוני של פטנט אצל רשם פטנטים מוכר ורציני - במידה והרעיון הינו חדש ואין כמוהו בשוק, יהיה נבון מאד להשקיע סכום לא גדול ברישום ראשוני של הרעיון באמצעות משרד לרישום פטנטים בישראל. בנושא זה ארחיב ואפרט בכתבה נפרדת.
2. מבנה ראשוני של המוצר, סרטון תדמיתי על השימושים במוצר. במקרה והמוצר הינו תוכנה חדישה כדאי להכין עמודים ראשוניים של הכניסה והשימוש בתוכנה באמצעות בעל מקצוע מתאים. גם בנושא זה ארחיב בכתבה נפרדת ואמליץ על מקצוענים בתחום.
3. תוכנית עסקית בסיסית ראשונית הכוללת תקציר מנהלים, החידוש אותו מייצג המוצר, קהל היעד, השוק בארץ ובחו"ל, עלויות הקמה, עלויות תפעול, מחיר מטרה, דו"ח רווח והפסד לשנה הראשונה והשניה כולל פירוט סוגי הוצאות עיקריות. דוגמאות לתוכנית עסקית גם הן יועלו בכתבה נפרדת."

להמשך קריאה - לחץ כאן - שותפות או לבד - מפרי עטו של עפר חן רואה חשבון 
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק