רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 רו"ח בבני ברק
 

דף הבית >> רו"ח בבני ברק

 

רו"ח בבני ברק 


 

רו"ח בני ברק - עפר חן משרד רו"ב בני ברק  - שרות בפריסה ארצית.

זמינים עבורכם


אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444


 

רו"ח  - שירות יוצא דופן לו כל עסק עאי נזקק. למה כל עסק עצמאי? מאחר ואת הידע והניסיון שעסקי של רואה חשבון כנראה שאין לנו.
יש לנו כנראה ידע מקצועי לניהול העסק שלנו - אבל ראוי שנחזיק ברואה חשבון וותיק וויעיל שיוכל לכוון אותו להשקעות הנכונות בנוסף לניהול הניירת של העסק שלנו בפועל.
עפר חן שירות רו"ח בבני ברק - אתם כנראה מחפשים רואה חשבון מנוסה שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן הנכון והטוב ביותר או כזה שניתן לסמוך עליו בכל הקשור לייעוץ עסקי על הקמת עסק או חברה.
רו"ח בני ברק - אנו לשירותכם.

 

רו"ח בבני ברק -אנו כאן לטובתכם ושירותכם:

שירותים מקיפים לראיית חשבון .
ניהול דוחות כספיים, ביקורות ומאזנים
חשבות שכר


 

רו"ח - ליווי אישי לאורך כל הדרך

עופר חן רואה חשבון

ניהול עסק בצורה מתאימה מתחיל כבר מהקמתו.
הקמת עסק בצורה נבונה משמעותה מינימום מאמץ ובזבוז משאבים ומקסימום התקדמות ולמקומות נכונים ומתאימים.

צרו עמנו קשר כדי ללמוד כיצד.

 

משרדי רו"ח בבני ברק 

משרדי רואי חשבון עפר חן - שירותי רו"ח בבני ברק.

מבין השירותים לקהל לקוחותינו:

שירותי חשבונאות , ביקורת חשבונות, ביקורת פנימית, ביקורת מערכות ממוחשבות, ביקורת מערכות מידע, תכנון מס, יעוץ ניהולי ותמחירי, ייעוץ פיננסי ,יעוץ עסקי ,יעוץ בהשגת מימון בנקאי,ייעוץ ופתיחת חברות בע"מ,
הנהלת חשבונות‏,מיסוי חברות
פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף, מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ,מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, 
 


אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
052-8654444

 
רו"ח בבני ברק עופר חן -  מחכה לפניתכם
 צרו קשר 
 טיפים
 
כיתד מצמצמים הוצאות??

להלן מאמר מדף המאמרים של האתר שלנו :

אחרי שהחלטנו מה עושים בנושא כח אדם ובין אם פיטרנו וצמצמנו את כמות העובדים או שהחלטנו להישאר באותו מצב, יש להתחיל ולבדוק את כל ההוצאות הקבועות והמשתנות של העסק.

כאשר מסתכלים על פירוט ההוצאות של העסק, לעיתים נדמה שעשינו את כל מה שניתן כדי להקטין את ההוצאות ואין יותר מה לעשות.

אבל כמו כל דבר אחר, תמיד יש עוד מקום לשיפור ולשינוי חיובי והשאלה היא עד כמה אתה מוכן להתאמץ ולשנות.

מנסיוני מתברר שבדרך כלל כולנו מקובעים בנקודת התייחסות מסויימת לעסק שלנו וגם לא אוהבים להקשיב ליועצים חיצוניים גם בעת משבר.

אבל, כאשר אין ברירה, אזי המוח נפתח ויש נכונות לקבל ייעוץ חיצוני ובדרך כלל כשמתחילים בתהליך מנהל החברה יודע יותר טוב מכל יועץ חיצוני מה צריך לעשות ואיך. אולם נדרשת הדחיפה וצריך עידוד לבצע את התהליכים הנדרשים.

קיצוץ בהוצאות קבועות:

תקשורת סלולרית - היום יותר מכל זמן אחר בעבר, הגבולות נפרצו והמפעילים השונים מתחרים ביניהם על כל לקוח. יש להזמין את נציגי שלושת החברות המובילות ופשוט לנהל מו"מ עם כולן בו זמנית. כל אחת מהחברות תנסה לתת הצעת מחיר טובה יותר מהמתחרה. בסופו של יום יש לצפות להורדת העלות החודשית בסעיף זה בסביבות 25-35 אחוז לעומת המצב הקודם. אסור להתייאש וחבל לוותר על כל שקל בחוזה עם המפעיל הסלולרי. תמיד צריך לזכור שמולנו יושב עובד שכיר שמשכורתו תלויה בין היתר אם אנו נישאר בחברה שלו או נעבור לחברה אחרת. לכן אותו נציג יעשה כל שהוא יכול על מנת להשאיר אותנו כלקוחות ולמנוע זליגת החברה למפעיל אחר.

בנזין וסולר - בשוק היום ניתנות הנחות לסולר המגיעות עד 7.50 ש"ח לליטר ממחיר המחירון. בבנזין לעומת זאת ההנחה המכסימלית היא בסביבות 22-23 אגורות לליטר כיון שמחיר הבנזין נמצא בפיקוח ממשלתי. שוב גם במקרה זה יש להזמין את נציגי ארבעת החברות הגדולות בשוק ולנהל מולן מו"מ על מחיר המחירון וההנחות המירביות. בסעיף זה אין כל בעיה להגיע להנחות המכסימליות עם אותו ספק קבוע ויש להניח שחשבון נתדלוק החודשי יוזל בכ - 5-7 אחוזים מיידית.

דלק לעובדים- אני ממליץ לשבת עם העובדים בעלי רכב צמוד ולהגביל את כמות הנסיעות הפרטיות שהחברה תממן לעובד. הרי ידוע שרכב חברה הוא הרכב הזול ביותר למשפחה כיון שהמעביד משלם את כל ההוצאות וכל בני הבית נוסעים את כל הנסיעות הפרטיות ברכב החברה ולא ברכב המשפחתי. אני ממליץ לתת לעובד מגבלה חודשית לתדלוקים לנסיעות ברכב וכל ההוצאות מעבר למכסה יחוייבו מחשבון המשכורת שלו. תתפלאו לדעת כמה קילומטרים נוסע רכב החברה לצרכים פרטיים והחסכון במקרה זה יכול להגיע לכ- 30 אחוזים רק מקיצוץ נסיעות פרטיות ובהמשך הוצאות המוסכים ותיקונים יירדו אף הם משמעותית.להמשך קריאה ומאמרים נוספים  
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק