רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 רשימת רואי חשבון

 משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236
רשימת רואי חשבון באתרים שונים נועדה בעיקר על מנת לעשות סדר בבלגן, כיום קיימים אלפי רואי חשבון אשר מתמחים בתחומים שונים ומציעים מחירים שונים. רשימת רואי חשבון מקנה ללקוחות השונים את האפשרות לבצע חיפוש ולמצוא בקלות ובמהירות את רואי החשבון שעונים בצורה הטובה ביותר על הצרכים והדרישות הראשוניות.רואה חשבון טוב - אישור רואה חשבון.
רוצים רואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן אופטימלי,רוצים יעוץ עסקי על הקמת עסק או חברה?
רואה חשבון לשירותכם עכשיו רק השאירו פרטים למעלה ואנו נחזור אליכם עם תשובות.

אישור רואה חשבון נועד ברוב המקרים על מנת להצהיר או להגיש בקשה לאחד מהגופים הממשלתיים במדינה, אישור רואה חשבון מהווה אסמכתא המאשר את רף ההכנסות השנתי\החודשי של העסק – ובכך בעצם הוא מקנה את החותמת המקצועית שחסרה לכם. ברוב המקרים אישור רואה חשבון אמור להיות מסופק על ידי רואה החשבון שמולו העסק או החברה שלכם מתנהלת או התנהלה ברוב השנה המדוברת.
 
 

זמינים עבורכם  - השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

אישור רואה חשבון על הכנסות

יחודו של משרד רואה חשבון  המנוהל היטב הוא במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח,ובמידת הצורך גם אישור רואה חשבון בהתאם לצורך -  אשר תחסוך ממנו  את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לו השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני :072-3935236

במה אנו יכולים לעזור לכם?

איך רואה חשבון יכול לעזור לעסק שלך ? נדרשים בהגשת אישור רואה חשבון לבנקים על הכנסות?
באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד כזה שהינו בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? איך ניתן למנף את עסק שלכם ללא הוצאות  שיווק ופרסום משמעותיות ? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנק ואילו אישורים נדרשים?

צריכים אישור רואה חשבון למשכנתא? אישורי הכנסות ועוד? צרו עמנו קשר.


רואה חשבון - עוד הרבה מעבר לאישורים :

בדיקת כדאיות כלכלית
ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - שינוים קטנים בעסק ארוך טווח?  עשו זאת נכונה.
ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏ לניהול תזרימי נכון כולל הקמת קו אשראי.
רארגון לעסקים בקשיים.

עוד שירותים עבורכם : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.
פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .אני כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236
 
 רואה חשבון עוסק גם בתחומים הבאים על בסיס יום יומי .

ניהול חשבונות  ,הכנת מאזנים למע"מ ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
אישור רואה חשבון  - מקבלים לקוחות חדשים משרד הראשי של רואה חשבון מחכה לפניתכם
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות ושרות ברמה הגבוהה ביותר

קטעים מאמרים /טיפים ועוד

"לכולנו יש חלומות, לכולנו יש שאיפות, לכולנו יש רצונות ולרובנו הגדול יש מחסום בלתי עביר להפוך את החלום למציאות.

למה?

הרי בחלום שלי הכל מסתדר כמו שאני מתכנן, התהליך מתקדם לפי לוח הזמנים שקבעתי לעצמי, המוצר שלי הוא הצלחה, יש לו היתכנות עסקית גדולה מאד. בכל זאת ולמרות כל זאת אני לא מצליח לעבור את שלב החלום ולהתחיל את שלב ההגשמה או יותר נכון, לעשות את הצעד הראשון.

ישנם מחסומים פסיכולוגיים, רגשיים, סביבתיים, משפחתיים ועוד שאר תירוצים. כולם תירוצים נכונים ואמיתיים אבל לא עוזרים לי לקבל את ההחלטה.

השיטה שלי היא מאד פשוטה- קפוץ למים הקרים ותתחיל לשחות...

לעבור את שלב החלום -  לדף המאמר -

 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק