רואה חשבון                                    072-3935236

 
 
 הנהלת חשבונות אונליין
 

דף הבית >> הנהלת חשבונות >> הנהלת חשבונות אונליין

הנהלת חשבונות אונליין

072-3935236
למידע נוסף בתחום הכנסו לדף - הנהלת חשבונות און ליין - שירותים מקיפים לעסקים חדשים וותיקים כאחד. קטעים מאמרים /טיפים ועוד
 
"יזם המחליט על הכנסת שותף או משקיע בשלב הראשוני של העסק/הרעיון/המיזם, עדיף לו להיות מוכן כבר בשלב הזה עם הנתונים הבאים:
1. רישום ראשוני של פטנט אצל רשם פטנטים מוכר ורציני - במידה והרעיון הינו חדש ואין כמוהו בשוק, יהיה נבון מאד להשקיע סכום לא גדול ברישום ראשוני של הרעיון באמצעות משרד לרישום פטנטים בישראל. בנושא זה ארחיב ואפרט בכתבה נפרדת.
2. מבנה ראשוני של המוצר, סרטון תדמיתי על השימושים במוצר. במקרה והמוצר הינו תוכנה חדישה כדאי להכין עמודים ראשוניים של הכניסה והשימוש בתוכנה באמצעות בעל מקצוע מתאים. גם בנושא זה ארחיב בכתבה נפרדת ואמליץ על מקצוענים בתחום.
3. תוכנית עסקית בסיסית ראשונית הכוללת תקציר מנהלים, החידוש אותו מייצג המוצר, קהל היעד, השוק בארץ ובחו"ל, עלויות הקמה, עלויות תפעול, מחיר מטרה, דו"ח רווח והפסד לשנה הראשונה והשניה כולל פירוט סוגי הוצאות עיקריות. דוגמאות לתוכנית עסקית גם הן יועלו בכתבה נפרדת.
4. מבנה הון ובעלות של העסק לאחר הכנסת השותף. עדיף להתייעץ עם עורך דין כדי להכין עקרונות להסכם שותפים שישמור על היזם מפני דילול משמעותי ודחיקה החוצה מהעסק שהוא בנה ויזם. כדאי ורצוי ונדרש להגן על היזם כיון שבשלב הראשוני ניתן להכניס ביתר קלות לחוזה שותפות סעיפים שיגנו עליו בהמשך הדרך.
5. לסיום והכי חשוב לדעתי, היכרות אישית עם השותף, קבלת המלצות עליו מאנשים או יזמים אחרים שחברו אליו, שיחות ומפגשים אישיים. שותף טוב זה כמו בן זוג לחיים לטוב ולרע ואם מכניסים אותו לחיים שלנו עדיף שיהיה לטוב ביותר."

שותפות או לבד - לדף המאמר -  רואה חשבון.
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק