רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 משרדי רו"ח בגבעתיים
 

דף הבית >> משרדי רו"ח >> משרד רו"ח - מצא רואה חשבון לידך >> משרדי רו"ח בגבעתיים

משרדי רו"ח בגבעתיים  

משרד בוטיק

 

משרדי רואה חשבון, מספקים שירותי חשבונאות בגבעתיים , ביקורת חשבונות, ביקורת פנימית, ביקורת מערכות ממוחשבות, ביקורת מערכות מידע, תכנון מס, יעוץ ניהולי ותמחירי, ייעוץ פיננסי ובדיקות שקידה ראויה ( דיו דיליג’נס ).

 

רואה חשבון גבעתיים לשירותך ליעוץ ראשוני  - צור קשר כאן !!

קבל תשובות עכשיו

 


יחודו של משרד רואה חשבון גבעתיים הוא במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח, אשר תחסוך ממנו  את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לו השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני :>>   072-3935236  <<

 

רואה חשבון - ליווי אישי

עופר חן רואה חשבון

איך משרדי רו"ח בגבעתיים יכולים לעזור לעסק שלך ? באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון בגבעתיים ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד באזור גבעתיים בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? איך ניתן למנף את עסק בגבעתיים ללא הוצאות  שיווק ופרסום כבדות? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנק בגבעתיים?

כל זה ועוד הרבה - ליווי אישי צמוד למנהל ובעל עסק מכבעתיים.

רואה חשבון - למנהלים

עפר חן משרד רואי חשבון

רואה חשבון  מספק שירותי ראיית חשבון בפריסה ארצית.

נותן  למנהל חברה או עסק את האפשרויות לליווי אישי בתחומים הבאים:
יועץ עסקי ליווי שותף תוך מתן אימון אישי למנהל, הדרכה בניהול מו"מ עם ספקים באזור גבעתיים, לקוחות, התנהלות מול בנקים בגבעתיים רמת גן, ניהול עובדים, התקשרות עם עורכי דין  מאזור גבעתים וכו'.

ייעוץ במגוון נושאים ותחומים, תמיכה שוטפת בביצוע תהליכים

 

רו"ח  נתניה - משרד בוטיק

עופר חן רואה חשבון בוטיק

משרד רואי חשבון בוטיק לחברות
בגבעתיים.

תכנוני מס לטווח ארוך, ייצוג מול רשויות המס בגבעתים , הכנת דוחות כספייים מבוקרים תוך שימת לב להלימות הון, הון חוזר חיובי, שמירה על הון עצמי וכו'.

הצגת דוחות כספיים מול בנקים ומשקיעים, הכנת תוכניות עסקיות, גיוס הון ואשראי בנקאי


 

רואה חשבון בגבעתיים תחומי עיסוק עיקריים:

משרדי רו"ח בגבעתיים יבצוע עבורכם - בדיקת כדאיות כלכלית- שתדעו מול מה אתם עומדים‏.
משרדי רו"ח בגבעתים מספקים - ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - שלא תיפלו על שינוים קטנים בעסק ארוך טווח .
משרדי רואי חשבון בגבעתים מספקים ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏.
משרדי רואה חשבו] גבעתיים יודעים לבנות תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏, העסק שלכם לא זז אתם צרכים - תוכניות רה-ארגון והבראה‏.

רואה חשבון בגבעתיים הוא משרד המומחה: פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .

 
 
רואי חשבון בגבעתיים - צרו קשר עכשיו
וקבלו תשובות ושירות ברמה הגבוהה ביותר


>>  072-3935236  <<

 
קטעים מאמרים /טיפים ועוד 
 

"שלב א'

החברה לא מצליחה לשלם לעובדים את המשכורת החודשית במועד כלומר עד העשירי לחודש ובנוסף החברה לא מעבירה את התשלומים הפנסיוניים כחוק לחברות הביטוח וקרנות הפנסיה.

לעיתים בעל העסק יסביר לעובדים שעקב תזרים מזומנים קשה הוא נאלץ לשלם להם את המשכורות החודש באיחור והא מקווה שבחודש הבא יוכל לשלם להם במועד. בדרך כלל בעל העסק מתבייש לכנס את העובדים ולאמר להם את האמת ויעדיף להתחמק מהם ולתת להם לרדוף אחריו בשאלה מתי תועבר המשכורת ויעביר להם את המשכורות במספר תשלומים במהלך החודש.

היות והאדם הוא יצור סתגלן, העובד שרוצה לשמור על מקום העבודה שלו למרות אי העברת משכורתו במועד יתרגל לקבל את משכורתו באיחור.

הבעיה היא שאי תשלום במועד חושף את בעל העסק בפני תביעה בבית דין לעבודה בגין הלנת שכר וחמור מכך, אי העברת תשלומים לביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה הינה עבירה פלילית שבגינה עלול בעל העסק להישפט , לקבל קנס כספי גדול מאד ואף להפוך לתיק פלילי הכולל מאסר על תנאי או עבודות שירות.

 

הפיתרון:

אם אתה רואה שהסימן הזה מגיע, עצור!!!!!

המצב עדיין לא קשה ולא חמור, יש מקום לתיקון ויש מצב לשיפור.

מה שעל בעל העסק לעשות בשלב זה הוא לשבת עם היועץ הכלכלי שלו או רואה החשבון של החברה ולבדוק את מבנה השכר, האם אין אבטלה סמויה או אף גלויה, האם המשכורות תואמות את ביצועי החברה, האם ישנם מקבלי שכר גבוה אשר אינם תורמים ישירות לחברה אלא ברבות השנים נוצרו תפקידים ומעמדות שזה הזמן לתקן אותם, האם מנהלי המכירות מגיעים לביצועים הנדרשים מהם, האם מחלקת השירות או התפעול עובדת בצורה יעילה, האם מצבת עובדי המשרד אכן נחוצה במצב הנוכחי.

מנסיוני, כאשר חברה מגיעה למצב קשה ביותר כל השאלות הללו נשאלות ותמיד התשובות להן הינן צמצומים בכח אדם, או הקטנת משכורות הבסיס והגדלת המשכורות על בסיס אחוזים ממכירות, מנהלים שלא מתפקדים נשלחים הביתה, ובדר"כ בעל העסק לוקח על עצמו יותר ויותר אחריות על תהליכים וביצועים בחברה.

אז אם כל זה יכול לקרות כשהמצב מאד קשה, מדוע לא לעשות זאת כשרק מתחיל להיות לחוץ?
 

להמשך קריאת המאמר סימנים ראשונים למשבר - לחצו כאן
 רואה חשבון 
 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק