רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 רואה חשבון אשקלון
 

דף הבית >> רואה חשבון ליד הבית >> רו"ח באשקלון >> רואה חשבון אשקלון

רואי חשבון באשקלון - הנהלת חשבונות באשקלון

משרד בוטיק


התקשרו עכשיו:

072-3935236

משרד רואי חשבון מספק שירותי חשבונאות בפריסה ארצית -נותן שרות- באשקלון , ביקורת חשבונות, ביקורת פנימית, ביקורת מערכות ממוחשבות, ביקורת מערכות מידע, תכנון מס, יעוץ ניהולי ותמחירי, ייעוץ פיננסי ובדיקות שקידה ראויה ( דיו דיליג’נס ).

 

רואה חשבון לשירותך ליעוץ ראשוני  - צור קשר כאן !!

קבל תשובות עכשיו

ניהול חשבונות | ראיית חשבון | בדיקת כדאיות כלכלית | יעוץ פיננסי | בניית תוכניות עיסקיות | תוכניות רה-אירגון והבראה| יעוץ עסקי
 

יחודו של משרד רואה חשבון סניף אשקלון הוא במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח, אשר תחסוך ממנו  את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לו השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני :072-3935236

 

רואי חשבון באשקלון - 
ליווי אישי

עופר חן רואה חשבון

איך רואי חשבון באשקלון יכול לעזור לעסק? באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון מאשקלון ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד באזור אשקלון בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? איך ניתן למנף את עסק באשקלון ללא הוצאות  שיווק ופרסום כבדות? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנק באשקלון ?

כל זה ועוד הרבה - ליווי אישי צמוד למנהל ובעל עסק מאשקלון.

הנהלת חשבונות באשקלון 


 
עפר חן משרד רואי חשבון

רואה חשבון משרד ראשי ממוקם בנתניה עופר חן נותן יועץ עסקי ואימון אישי למנהל בכל אזור בארץ ומגיע אישית לביצוע ליווי ויעוץ למנהל , בין היתר ליווי מנהל יכול לכלול : הדרכה בניהול מו"מ עם ספקים באזור אשקלון, יעוץ לניהול לקוחות באשקלון , מו"מ עם בנקים באשקלון , יעוץ בנושא עובדים, הכוונה בהתקשרויות עם עורכי דין  מאזור אשקלון וכו'.

ייעוץ במגוון נושאים ותחומים, תמיכה
 הנהלת חשבונות באשקלון
לביצוע תהליכים

 

רואה חשבון אשקלון - משרד בוטיק


עופר חן רואה חשבון בוטיק


משרד רואי חשבון בוטיק לחברות
באשקלון .

תכנוני מס לטווח ארוך, ייצוג מול רשויות המס בנתניה , הכנת דוחות כספייים מבוקרים תוך שימת לב להלימות הון, הון חוזר חיובי, שמירה על הון עצמי וכו'.

הצגת דוחות כספיים מול בנקים ומשקיעים, הכנת תוכניות עסקיות, גיוס הון ואשראי בנקאי


 

רואי חשבון באשקלון תחומי עיסוק עיקריים:

רואי חשבון אשקלון יבצע עבורכם - בדיקת כדאיות כלכלית - שתדעו מול מה אתם עומדים‏.
רואה חשבון באשקלון מספק - ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - שלא תיפלו על שינוים קטנים בעסק ארוך טווח .
משרדי רואי חשבון באשקלון מספקים -  ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏.
הנהלת חשבונות אשקלון - בניית תוכנית עסקית -  לבנות תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏.
רואה חשבון אשקלון מוציא עסקים מתרדמה : העסק שלכם לא זז אתם צרכים - תוכניות רה-ארגון והבראה‏.

רואי חשבון אשקלון בודקים ומבצעים גם את הנושאים הבאים עבורכם : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.

רואה חשבון באשקלון הוא משרד מומחה ב : פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .

 
 משרד רואי חשבון אשקלון עוסק גם בתחומים הבאים על בסיס יום יומי .

ניהול חשבונות שוטף ,הכנת מאזנים למע"מ ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
אנו כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:

072-3935236
 
רואי חשבון באשקלון - מחכים לפניתכם צרו קשר עכשיו
וקבלו תשובות ושירות ברמה הגבוהה ביותר


קטעים מאמרים /טיפים ועוד 

"בעלי עסקים ללא יוצא מן הכלל כמעט, מעדיפים להדחיק ולהתעלם מסימני אזהרה שהם נתקלים במהלך ניהול העסק וכל עוד לא מונחת הגיליוטינה על צווארם הם ימשיכו להתנהג ולהתנהל כהרגלם ולא יתמודדו באופן אמיתי ונכון עם הבעיות התעוררות בחברה או בעסק.

כמעט כולם מעדיפים לחשוב ש"אנו יודעים הכי טוב מה נכון ומה לא נכון בניהול החברה שלנו" ולא מוכנים לראות עין בעין מה שרואה ומבחין אדם מן החוץ, הרי "הוא לא בנה את העסק במו ידיו אז לבטח שהוא גם לא יכול ליעץ לנו מה לעשות".

כאן מתחיל שרשרת הטעויות שרוב העסקים שנכשלים נופלים בה כבר בתחילתה.

ישנה אמירה מאד נכונה ורלוונטית: אם אדם אחד אומר לך שאתה שיכור הוא יכול לטעות, אבל אם שני אנשים אומרים לך שאתה שיכור אז מוטב שתלך הביתה לישון אחרת תעשה שטויות.

ככה גם בניהול עסק רק פי כמה וכמה.

אם אדם אחד אומר לבעל חברה שיש בעיות רציניות בחברה, למשל מנהל הבנק שקורא לו לפגישה ורומז לו שהתנהלות החשבון אינה תקינה, התגובה כמעט תמיד תהיה של כעס על מנהל הבק ומה הוא מבין בכלל.

אם חבר או קרוב משפחה אומר לבעל עסק שנראה לו שיש בעיות משמעותיות בצורת הניהול שלו, התשובה כמעט תמיד להיה הסברים ארוכים ומלומדים מדוע החבר טועה ואיך העסק הולך עוד רגע לעלות על גל של הצלחה מדהימה.

ככה זה מתגלגל חודש אחרי חודש ולפעמים שנה אחרי שנה."להמשך מאמר - הבנק והחברה - לחץ כאן - מאמר רואה חשבון. 
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק