רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 רואה חשבון בירושלים
 

דף הבית >> רואה חשבון ליד הבית >> רואה חשבון בירושלים

רואה חשבון בירושלים

משרד רואה חשבון שרות בפריסה ארצית.

 
אנו כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:

072-3935236

רואה חשבון בירושלים ,מעוניינים ברואה חשבון טוב שידאג שהעסק שלכם יתנהל באופן אופטימלי,רוצים יעוץ עסקי על הקמת עסק או חברה?
רואה חשבון ירושלים לשירותכם עכשיו רק השאירו פרטים למעלה ואנו נחזור אליכם עם תשובות.
 

זמינים עבורכם  באזור ירושלים השאירו פרטים וקבלו תשובות.

 

משרד רואה חשבון בירושלים

יחודו של משרד רואה חשבון  ירושלים המנוהל ע"י עפר חן הוא במתן חבילת שרותים פיננסיים מתקדמים ללקוח, אשר תחסוך ממנו  את הצורך להעזר במספר יועצים ותבטיח לו השגה אופטימלית של היעדים.

ליצירת קשר טלפוני    072-3935236

במה אנו יכולים לעזור ?

איך רואה חשבון בירושלים יכול לעזור לעסק שלך ? באילו נושאים כדאי להתייעץ עם רואה חשבון בירושלים ?מדוע כדאי ללקוח לקבל ייעוץ מגורם מקצועי מוסמך אחד באזור ירושלים ,רואה חשבון  בעל ידע ונסיון עסקי וכלכלי? איך ניתן למנף את עסק בירושלים ללא הוצאות  שיווק ופרסום כבדות? איך מתייעלים ומרויחים יותר? איך מתנהלים מול הבנק בירושלים הבירה ?

כל זה ועוד הרבה - ליווי אישי צמוד למנהל ובעל עסק מירושלים .


רואה חשבון בירושלים תחומי עיסוק עיקריים:

רואה חשבון ירושלים יבצע עבורכם - בדיקת כדאיות כלכלית- שתדעו מול מה אתם עומדים‏.
משרד רואה חשבון בירושלים מספק - ייעוץ כלכלי פיננסי‏ - שלא תיפלו על שינוים קטנים בעסק ארוך טווח .
משרדי רואי חשבון בירושלים  מספקים ייעוץ וליווי עסקי שוטף‏.
רואי חשבון ירושלים יודעים לבנות תוכניות עסקיות בצורה מקצועית ‏ולתת פתרונות , העסק שלכם לא זז אתם צרכים - תוכניות רה-ארגון והבראה‏.

רואה חשבון ירושלים בודק ומבצע גם את הנושאים הבאים עבורכם : מחירי העברה‏, ייצוג בבנקים‏, בוררויות‏, מסים‏, ייצוג בפני רשויות המס‏, החזרי מס‏, החזרי מס לשכירים‏, הצהרות הון‏, תמריצים ממשלתיים‏, דו"חות לצרכי מס‏, ייעוץ מס‏, מיזוגים ורכישות‏, מיסוי חברות‏, מיסוי יחיד‏, שינויי מבנה‏, הנהלת חשבונות‏.

רואה חשבון בירושלים הוא משרד מומחה ב : פיקוח על הנהלת חשבונות‏, הקמה וליווי שוטף של חברות‏, הקמה וליווי שוטף של עסקים משלב התכנון ומעלה כולל  מלכ"רים‏,יזמויות בכל תחום ,סטארט-אפ .

 
 רואה חשבון ירושלים עוסק גם בתחומים הבאים על בסיס יום יומי .

ניהול חשבונות שוטף בירושלים הבירה ,הכנת מאזנים למע"מ סניף ירושלים ,מס הכנסה,ביטוח לאומי,הכנת משכורות,תלושי משכורת,ביקורת‏, מאזנים‏, ביקורת דו"חות כספיים שנתיים‏, ביקורת דו"חות רבעוניים‏, ביקורת פנימית‏, ביקורת חקירתית‏, חוות דעת מומחה לבית משפט‏, הערכות שווי‏, בדיקת נאותות - Due Diligence‏.
 
רואה חשבון בירושלים - מקבלים לקוחות חדשים -  מחכים לפניתכם
צרו קשר עכשיו וקבלו תשובות ושירות ברמה הגבוהה ביותר


קטעים מאמרים /טיפים ועוד 
 

"אחרי שהבנו, הפנמנו, תיקנו, צמצמנו, פיטרנו ועשינו כל מה שצריך מגיע שלב התשלום לספקים ולנותני שירותים וכאן אנו נתקלין בבעיה קשה.

בכל ענפי המשק נהוג לשלם בתנאי אשראי כאלו ואחרים ובדר"כ זמן הפרעון יגיע בין 60 ל 120 יום מיום קבלת החשבונית - מה שנקרא שוטף+60 יום וכו'.

כאן אנו נתקלים בבעיה הקשה ביותר שאם לא נצליח להתמודד מולה, קיים  סיכון ממשי שכל המהלכים שעשינו יייכשלו ולא נצליח להבריא את העסק.

במצב סה אני ממליץ ללקוח לעמוד איתן כסלע מול בעלי החוב ולא לשלם בשום פנים ואופן תשלומים בשיקים דחויים.

אני חוזר שנית - לא לשלם בשום פנים ואופן בשיקים דחויים.

השיק הדחוי יגיע לבנק במועד הפרעון הרשום בו וקיים סיכון סביר שבאותו היום לא יהיה מספיק כסף בחשבון לכיסוי אותו השיק. מה שעלול לקרות זה מחול שדים מטורף להשיג כסף בכל דרך אפשרית כדי להפקיד בבנק ביום מסויים ויכול להיות שביום למחרת יהיה מספיק כסף לכיסוי התשלום אבל היום אין.

לא לתת שיקים דחויים אלא לשלם את התשלום כמו כל רשתות השיווק הגדולות במדינה - ביום התשלום הצפוי לבצע העברה בנקאית לספק או לשלוח אליו שיק לאותו היום ולקחת בחשבון שהשיק אכן ייפרע מיידית.

אם חברות ענק במשק (בלי להזכיר שמות) יכולות להודיע חד צדדית על שינוי תנאי האשראי לספקים ולשלם בפועל לפי תזרים המזומנים שלהן, אין סיבה שגם עסק בינוני או קטן לא ינהג כך.

זה הכל ענין של החלטה, ברגע שהיא התקבלה היישום שלה פשוט ביותר.

רק לזכור - לא לשלם בשיקים דחויים!!!!!"

ניהול תזרים תשלומים - רואה חשבון - לדף המאמר - לחצו כאן
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק