רואה חשבון                                    072-3935236


 
 
 רו"ח בתל אביב
 

רואה חשבון בתל אביב - משרדי רואי חשבון בתל אביב - רו"ח תל אביב

 רו"ח שרות בפריסה ארצית.

לקבלת תשובות השאירו פרטים עכשיו:

072-3935236

מחפש רואה חשבון /משרד רואי חשבון ?צריך יעוץ והדרכה ?
הטלפון עלינו
  השאר פרטים ונחזור אליך במהרה.


מחפשים משרד רואי חשבון  טוב באזור תל אביב ?
יש הרבה רו"ח בתל אביב אז איך תדעו למי לגשת?

מי יתן לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם ? זו בטח השאלה שעולה לכם בראש התמורה הטובה ביותר לכספכם ,אך האם זה הפרמטר היחידי שיש לכם כדי להחליט למי לפנות?

אני אנסה לעזור לכם קצת הרי כבר נכנסתם לאתר התחלתם לקרא וכו',בסך הכול אתם בונים / מקימים עסק חדש או מגלים בעיות בעסק קיים, אולי אתם עסק קטן בתהליכי גדילה ורק עכשיו אתם מרגישים שיש לכם צורך בניהול חשבונות מסודר?

או יתכן שאתם כבר עסק ותיק ואתם לא מרוצים מרואה החשבונות הנוכחי שלכם? תהיה הסיבה אחת מאילו שצינתי או לא, עדיין אתם צרכים לבחור ממבחר עצום - אז במי לבחור?

נתחיל מהמובן מאליו - המחיר.

כמה עולה רואה חשבון טוב בתל אביב ?

אני בטוח שיצא לכם לראות כבר פרסומים של תוכנות להנהלת חשבונות המבטיחות לכם ניהול חשבונות מהבית בקלי קלות, ממש הכל אוטומט ובעלויות מצחיקות בסביבות ה100 שקל לחודש.

כן מחיר מצחיק לרואה חשבון. נכון הכי זול שיש - 100 ש"ח לחודש זה הכול,קונים? יש כאילו שלהם זה מתאים ומה יותר טוב מלהיות הרואה חשבון של עצמך? נכון, כל אחד בטוח יודע הכי טוב לנהל את החשבונות של עצמו זה קל. אילו שלמדו ניהול חשבונות ועברו מבחני הסמכה מפרכים הם רואי חשבון רק לעסקים גדולים עסק קטן זה שטויות כל אחד יכול במיוחד שהיום זה בקלות ,בקליק מה שנקרא ,צי'ק צ'ק וגמרנו.

נכון ? אז מסתמן שלא. גם עם התוכנות הכי חדישות היום זה עדיין לא קליק וגמרנו. עדיין יש לדעת להזין נתונים לתוכנה, יש לדעת מה להזין ומה לא,יש לשמור נתונים,יש לגבות את הנתונים,צריך לשמור את המסמכים: חשבוניות,תדפיסי בנק ,אישורים של תשלום,הלוואות,חשבונות בנקים,תשלומיים למע"מ,תשלומים למס הכנסה,תשלומים לביטוח לאומי.

צריך להקליד לחשב ללמוד איך לעבוד עם התוכנה וכו ,יש לבצע זאת כל חודש ,להגיש דוחות כל חודש,לגשת לבנק הדואר לשלם מיסים כל חודש,להכין דוח שנתי כל שנה .... כן גם עם תוכנה בזיל הזול עדיין צריך כוח אדם ושעות עבודה ולימודים כדי לתפעל את התוכנה ולבצע ניהול חשבונות לעסק שלכם בעזרתה.

כן כוח אדם /עובדים - זה אתם אתם תעבדו במחיר הזה בניהול החשבונות של עצמכם.

כנראה שהזמן שלכם לא שווה כסף,אבל בוא נגיד שאתם עובדים בעסק שלכם ושעת העבודה שלכם שווה 30 ש"ח לשעה כמה שקלים מעל שכר המינימום הרי אתם בעלי עסק  עצמאי נכון כמה זמן נראה לכם תצטרכו להשקיע בניהול חשבונות בחודש 3 שעות ? 6? תעשו חשבון כן המאה שקל לחודש בעצם לא מאה ,זה יותר יתקרב ראלית למינימום 300 ש"ח בחודש [יש גם הוצאות נלוות נירת,קלסרים,עטים,טיפקס וכדומה-משרדיות].

וכמה זה אמור לעלות לכם במידה ושעת עבודה שלכם שווה קצת יותר ?

כל זאת טוב ויפה רק יש כאן עוד פרט קטן שיש להזכיר והוא : אתם לא רואי חשבון ,לא למדתם ראיית חשבון ,לא עברתם מבחני הסמכה בראיית חשבון,ואתם לא מעודכנים בכל השינויים שנערכו ברשויות המס לאחרונה ושנעשים ע"י רשויות המס והממשלה מדי פעם.

וידע בתחום הזה יכול להסתכם בהרבה כסף בכיס שלכם בסוף כל חודש ,במיסים מופחתים והטבות מס בסוף השנה שלא לדבר על המנעות מקנסות וכניסה לתהליכים משפטיים עם רשות המיסים עקב ניהול לקוי של חשבונות העסק שלכם.

עד כאן מקווה שהבנתם שהזול לא ממש זול בתחום הזה ,אבל עדיין איך לבחור ?יש מחירים לניהול חשבונות ע"י משרד טוב של רואה חשבון באזור תל אביב
החל מ500 ש"ח לחודש וכלה בכמה אלפים לחודש .מה ההבדל.

הבדלי המחיר יכולים להיווצר מכמה סיבות עיקריות והם :
1.ותק המשרד.
2.מספר רואי החשבון המועסקים במשרד.
3.צבירת ניסיון בניהול תיקי הנהלת חשבונות בתחומים שונים.
4.יחודיות בניהול תיקי חשבונות בנישות מיוחדות[פתיחת חברות בחול לדוגמה]
5.ליוי הלקוח בתחומים שונים.
6.הכללת הדוח השנתי בתמחור החודשי.
7.נסיון בניהול משא ומתן עם רשויות המס בתיקים מגוונים/מסובכים/גדולים,ניסיון בבתי משפט.
8.הקצאת רו"ח צמוד לכל לקוח.
9..מיקום המשרד.

כל פרמטר מהתשעה המצוינים יכול להסביר עליה הגיונית ומוצדקת במחיר החודשי שתצטרכו לשלם לרואה חשבון בתל אביב או בכל מיקום אחר בארץ.
וכמובן ששילוב של יותר מפרמטר אחד בשרות אותו מציע אותו משרד רואי חשבון יעלה את התמחור בהתאם.
אנו כאן לשירותכם התקשרו עכשיו:
072-3935236
 

עדיין מבולבלים? צרו קשר וקבלו יעוץ בכיף
והסברים מדוע כדאי לכם להצטרף כבר היום לקהל לקוחותינו

 

רואה חשבון
 

קטעים מאמרים /טיפים ועוד 
 

"הרעיון העסקי הבשיל, קרם עור וגידים, יש כבר מתווה מוכן של התהליך, ברור לי מה השוק ולמי אני פונה, אני כבר יודע מהם הצעדים שעלי לנקוט ואיזה שלבים מתוכננים להמשך.
זה הזמן לשבת ולרשום את הדברים על נייר. לרשום מבחינתי זה לקחת דף נייר חלק, לאחוז בעט ולכתוב. כן ממש לכתוב במו פעם, לא להעלות על קובץ וורד,
לא להכין עדיין טבלאות אקסל, לא להכין מצגת פאואר פוינט, אלא לכתוב, למחוק בקו עבה ולתקן שגיאות, לכתוב ברור ומובן כדי שאצליח להבין מה רשמתי ולמה התכוונתי.
הסיבה שאני מתעקש על כתיבה היא מאד פשוטה - דרך הכתיבה (אצלי לפחות) הדברים נצרבים בדיסק הזכרון אצלי במוח,
היד האוחזת בעט ומתעייפת מהר מהפעולה הלא שגרתית מזכירה לי להתמקד ברישום מדוייק ותמציתי של הנושאים ולא להתפזר לכל מיני מקומות,
המספרים הינם בעלי משמעות וכל חישוב מתמטי דורש ממני להפעיל ולאמץ את המחשבות ולא מהווה עוד נוסחת חישוב בסיסית בטבלת אקסל.
"

סטארטאפ ממשיך מהחלום - להמשך קריאה - רואה חשבון .

 
רואה חשבון תל אביב עוסק פטור, רואה חשבון תל אביב פלורנטין, רואה חשבון תל אביב דרושים, רואי חשבון תל אביב כדורגל, משרדי רוח בתל אביב יפו, רואי חשבון במרכז, משרד רואי חשבון תל אביב, משרות רואה חשבון , ראית חשבון יפו, ראיית חשבון,
 
 רואה חשבון בתל אביב
ochenfinance@gmail.com | טלפון : 072-3935236
השיא שיווק -בניית אתרים
שיווק ,קידום, בגוגל ופייסבוק